Do zimy v nových kozačkách! / Zimní kozačky 2009-10

Do zimy v nových kozačkách! / Zimní kozačky 2009-10

13. listopadu 2009, kozačky, moderní obuv, trendy kozačky, kozačky Baťa, boty Baťa, kozačky vysoké, kozačky nad kolena, zimní kozačky, Humanic, boty Humanic, kozačky Humanic, semišové kozačky, dámské kozačky, kožené kozačky

Sponzorované odkazy

Zima letos přišla daleko dřív, než jsme zvyklí, a tak ačkoliv je podle kalendáře stále podzim, většinu republiky už letos několikrát přepadl sníh a mrazy. Do takového počasí nejen, že je potřeba se tepleji obléknout, ale také musíme myslet na teplo pro naše nohy. Dokonalou službu vám pak udělají kozačky, jelikož vás nejen ochrání před mrazem, ale navíc vypadají skvěle. Pojďme se tedy podívat na to, jaké kozačky jsou právě trendy a jaká je nabídka oblíbených značek obuvi.

Při výběru zimních kozaček se vůbec nemusíte omezovat, tedy až na fakt, že by vám v nich neměla být zima. Výběr je totiž dosti široký. Můžete volit kozačky na podpatku, podešvě či úplně ploché pro největší pohodlí. Co se týče materiálů, nejčastěji ženy volí kůži, a to jak matnou, tak lesklou, která často může vypadat elegantněji, stále oblíbenějšími, a především pak letošní sezónu, jsou semišové kozačky, které můžete klidně vytáhnout i za nízkých teplot, pokud tedy zrovna není mokro. Letošním hitem jsou také různé aplikace a hlavně pak přezky či cvočky, které i z obyčejných černých kozaček můžou udělat zajímavé boty. Jak už jsem řekla, kozačky mohou být samozřejmě černé, ale klidně vsaďte i na trochu zajímavější barvy, jako je velmi módní šedá, fialová, vínově červená, tmavě či světle hnědá nebo dokonce tmavě modrá. Odvážnější dámy se samozřejmě mohou pustit i do letos velmi trendových kozaček nad kolena.

Baťa

Společnost Baťa si pro nás na letošní zimu nachystala opravdu pestrou nabídku dámských kozaček i jiných zimních botek. Najdete tu převážně kožené kozačky na nízkém i vysokém podpatku, v černém, hnědém, ale i červeném provedení s různými zajímavými aplikacemi, jako přezky, řemínky či módní řasení. V Baťovi slaví úspěch i kozačky nad kolena, kterým je věnována celá jedna kolekce nazvaná jak jinak než High. Do sněhu pak jistojistě můžete vyrazit v obuvi z kolekce Snow Queen, jež zahrnuje i velmi originální sněhule na podpatku.

High

Snow Queen

Humanic

To, že vysoké kozačky nad kolena jsou opravdu obrovským letošním hitem dokazuje i rakouská společnost Humanic, která nabízí velké množství značkové trendy obuvi. Kozačky nad kolena od Humanicu jsou velmi povedené a sexy, a to jak v koženém, tak i v semišovém provedení, na podpatku či bez. Navíc můžete vybírat mezi různými barvami od černé, přes hnědou až k béžové či šedé.

Zdroje: www.bata.cz, www.shoemanic.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu