Pánové, do plavek! / Pánské plavky Ed Hardy a Quiksilver 2008

Pánové, do plavek! / Pánské plavky Ed Hardy a Quiksilver 2008

4. srpna 2008, pánské plavky, plavky Quiksilver, plavky Ed hardy, quiksilver.com, edhardy.com, Quiksilver shop, quiksilver.cz, plavky Quicksilver

Sponzorované odkazy

Na našem webu jsme vám zatím představovali jen plavky dámské, to však neznamená, že nemyslíme na muže. Víme, že na rozdíl od žen si muži se sháněním plavek nedělají takové starosti, ale pokud patříte mezi ty, kteří chtějí u vody vypadat dobře, zapůsobit na dámské publikum a ještě se cítit pohodlně, čtěte dál a nechte se inspirovat pánskými plavkami pro léto 2008 od známých značek Ed Hardy a Quiksilver.

Ty tam jsou časy, kdy si pánové mohli vybrat tak maximálně mezi černými, šedými nebo modrými vykrojenými plavkami. Módní značky, zejména ty sportovní, moc dobře ví, že i muži se chtějí moderně a originálně oblékat. Dnes si tedy pánové mohou vybírat nejen z opravdu široké škály barev a vzorů, ale i střihů. Klasikou zůstavájí vykrojené plavky slipového typu, které se stále těší velké oblibě, silně jim však konkurují, zvlášť u mladší generace, plavky trenkového typu, chcete-li bermudy. Rozhodně se pánové vyhněte tangovým plavkám! Opravdu nevím, kdo přišel na to, že se ženám líbí, protože to není pravda. Většině žen totiž tyto plavky připadají přinejmenším trapné či směšné.

Jako při výběru každého jiného kousku oblečení dbejte na pohodlnost, praktičnost a kvalitu plavek. Pokuste se také řídit svým vkusem skloubeným se současnými módními trendy a rozhodně tak neuděláte chybu.

Plavky Ed Hardy

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí být vidět a projevit také trochu módní orientace, pak byste určitě mohli zvolit plavky značky Ed Hardy. Don Ed Hardy, tzv. Kmotr moderního umění, a slavný návrhář Christian Audiger se při tvorbě kolekce plavek inspirovali vzory tetování, kterými si nechávali zdobit paže drsní mořští vlci. Plavky tedy upoutají lebkami, dýkami, hořícími srdci a kotvami a samozřejmě pěknými výraznými barvami. V plavkách Ed Hardy se jistě neztratíte.

Pánské plavky Ed Hardy:

Plavky Quiksilver

Ne všichni ale chtějí být tak nápadní, zároveň však chtějí být trendy. Pro ty jsou tu plavky známé kalifornské značky Quiksilver. V Čechách se dá sice surfovat tak maximálně po internetu, ale v šortkových plavkách Quiksilver, které si oblíbili sportovci zdolávající na prkně mořské vlny, zazáříte i u českého rybníka.

Pánské plavky Quiksilver:

Zdroje: www.moda.cz
Fotky: www.edhardyshop.com, www.internationaljock.comwww.quiksilver.com

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu