Pro příjemná rána i večery / Sexy i pohodlné župany

Pro příjemná rána i večery / Sexy i pohodlné župany

24. listopadu 2009, Župany, Urban Outfitters, Etam, Lacoste, Victoria´s Secret, dámské župany

Sponzorované odkazy

Jak si zpříjemnit ráno? Osvěžující sprchou, šálkem lahodné kávy nebo ranního čaje, skvělou a vydatnou snídaní? Určitě. A co takhle se k tomu navíc zabalit po ranní sprše do příjemného župánku a prožít tak nezapomenutelné ráno každý den? O víkendu si navíc můžete v župánku lahodit klidně celé dopoledne. Župánek ale jistě nevyužijete pouze ráno, ale i večer. Vklouzněte večer do sexy župánku a uvidíte, že se ani partnerovi nebude chtít jít spát. A pokud na Vás v posteli nikdo nečeká, i tak si přeci můžete sama sobě vykouzlit příjemný večer. V kvalitním župánku se budete cítit opravdu sexy, a ač tomu možná nebudete chtít věřit, dodá Vám pocit sebejistoty a sebevědomí.
Pojďme se společně podívat na výběr modelů z kolekce značkových župánků. Inspirovat se můžete výběrem z županů značek, Urban Outfitters, Etam, Lacoste a neopomeneme samozřejmě tolik žádanou značku Victoria´s Se­cret.


Župany Urban Outfitters

Nejen kvalitní, ale i velice slušivé jsou župany značky Urban Outfitters. Nechat podnítit se můžete například těmato dvěma modely.
Pokud dáváte přednost spíše barevnějším kouskům, líbit by se Vám mohl sexy župánek modré barvy se vzorem květů. Dáváte-li přednost tradičním typům, můžete si pořídit klasický model v bílé barvě.


Župánky Etam

Společnost Etam vyrábějící úžasné a smyslné kolekce, zná jistě většina z nás. Etam se specializuje hlavně na výrobu sexy spodního prádla, v jejich kolekcích a buticích však najdeme i skvělé kousky župánků. Z modelů županů máte na výběr luxusní sexy župánky nebo župánky roztomilé, bavlněné a barevné s různým vzorem. Pak záleží samozřejmě jen a pouze na Vás, jakému dáte přednost zrovna Vy.
Rozhodně ale není zbytečné vlastnit nejméně dva župánky, jeden teplý, pohodlný a příjemný na ráno a druhý sexy na večer.


Župany Lacoste

U módní společnosti Lacoste jsme si již představili několik různých kolekcí oblečení a módních doplňků. U této značky si ale můžete navíc pořídit i velice pohodlný a příjemný župánek. Na výběr máte z několika barevných kreací, vždy ale s originálním našitým symbolem značkového krokodýla.
Jakou barvu si pro svá příjemná župánková rána Lacoste vyberete Vy?


Župany Victoria´s Secret

Samozřejmě by byla obrovská škoda nezmínit u tohoto tématu módní značku Victoria´s Se­cret. Tato, po celém světě proslavená, módní společnost nabízí svým zákazníkům obrovský výběr kvalitních a sexy župánků, a to jak různě barevné, tak i materiálově odlišné. Přesvědčte se samy a vybírejte podle svého gusta.


Pokud již přemýšlíte nad výběrem vánočních dárků pro Vaši rodinu, pak by mohl být župan určitě jedním z dárků, které na sto procent potěší.

„Zdroj“: www.lacoste.it, www.shopstyle.com, www.victoriassecret.comwww.etam.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu