Vánoční dárky pro ženy a dívky / Tipy na vánoční dárky 2009

Vánoční dárky pro ženy a dívky / Tipy na vánoční dárky 2009

21. listopadu 2009, Vánoční dárky 2009, tipy na vánoční dárky, vánoční dárky online, vánoční dárky pro ženy, vánoční dárky pro dívky

Sponzorované odkazy

Nákupní střediska a módní galerie začínají každoročně s vánoční výzdobou hodně brzy, a tak jsme mohli Mikuláše, Santa Clause a vánoční girlandy s lesklými baněčkami potkávat již od října. Po Dušičkách se k obchodním centrům přidaly i ulice měst a koneckonců i při pohledu do kalendáře je jasné, že Vánoce se nezadržitelně blíží. Většina z nás se na Vánoce určitě těší a chce je strávit v klidu a pohodě s rodinou či přáteli, této pohodě však předchází stres z příprav a z nakupování dárků pro vaše blízké. Pokud tedy, stejně jako já, každý rok řešíte, co svým přátelům a rodinným příslušníkům nadělit, čtěte dál a dozvíte se zajímavé i klasické tipy, které jistě potěší každého. Stejně jako minulý rok vám totiž přinášíme speciální vánoční seriál, který vám jistě bude k užitku. Jeho první díl je zaměřen na dárky pro ženy.

Udělat radost dárkem ženě se může zdát poněkud složité, a to i přes to, že svou ženu, přítelkyni, kamarádku, maminku či sestru velmi dobře znáte. Pokud se vám sama nesvěří, co by chtěla, musíte na to buď přijít sami, nebo vsadit na klasiku, která jistě nezklame, zvlášť když bude vybraná s láskou.

Šperky

„Diamonds are a girl’s best friends,“ pronesla Marilyn Monroe ve slavném filmu z 50. let Páni mají radši blondýnky (Gentlemen prefer Blondes) a všechny ženy určitě potvrdí, že je to pravda. A nemusí se nutně jednat o diamanty, ale o šperky obecně, kterých ženy nemají nikdy dost a rády jsou jimi obdarovávány. Pokud tedy oné dotyčné paní či slečně darujete prstýnek, řetízek, náramek či celou sadu šperků, bude jistě spokojená. Rozmanitou nabídku nádherných a luxusních šperků, od stříbra přes zlato až po diamanty, najdete na stránkách e-shopu Beinstyle odkaz byl odstraněn ].

Luxusní spodní prádlo

Krásné spodní prádlo je dárek, který by od svého partnera uvítala jistě každá žena. Navíc, pokud tedy dobře vyberete, můžete z něho mít potěšení oba. Při výběru spodního prádla pro svou partnerku byste měl skloubit svůj vkus s jejím, ať se nedočkáte negativní reakce. Pod stromeček se hodí prádlo luxusnější, a to nejen co se týče ceny, ale i kvality a hlavně pak vzhledu. Pod vánoční stromeček se hodí prádlo krajkové, saténové, v barvách pak můžete zůstat u klasické, ale vždy sexy černé či romantické bílé nebo dráždivě červené. Velice pěkně však působí i spodní prádlo jiných barev, jako je například fialová, smetanová nebo karamelová. Pokud si nevíte rady s velikostí, není nic jednoduššího, než omrknout visačky spodního prádla, které má vaše partnerka ve skříni.

Tip na nákup: www.luxusnipradlo.cz

Parfémy

Stejně tak jako se Marilyn proslavila větou, o nejlepších přátelích žen – diamantech, stejně tak slavný je i její výrok o parfému Chanel no. 5, který podle jejich vlastních slov bylo to jediné, co si „oblékala“ do postele. Monroe také říkávala, že „žena by měla použít parfém kdykoliv, kdy očekává, že bude políbena“. V tomto ohledu můžeme Marilyn nazvat velkou klasičkou, neboť žena by bez parfému neměla vycházet z domu. Ženy parfémy milují, některé si potrpí na stálé a osvědčené vůně, jiné zase rády zkoušejí vůně nové. Luxusní parfémy se tedy pod stromeček hodí s naprostou jistotou a záleží jen na vás, jaký vyberete. Perfektním dárkem jsou pak dárkové kazety, které obsahují kromě parfému, třeba i sprchový gel či pleťové mléko stejné vůně. Inspirujte se nabídkou největší internetové parfumerie www.parfemy.cz, která nabízí například novinku od Giorgia Armaniho Idole d’Armani, což je rientální, kořeněná dámská vůně, jež v sobě mísí vůni mandarinky, hrušky a zázvoru s jasmínem, šafránem a vetiverem. Perfektním dárkem pak bude dárková kazeta Versace Brigit Crystal, jež obsahuje toaletní vodu, tělové mléko a miniaturu této svěží květinové vůně plné smyslnosti.

Dekorativní kosmetika

Zvláště ženy, kolegyně, přítelkyně, maminky, sestry či dcery si pak budou vědět rady při nákupu dekorativní kosmetiky, která ženy projasní v šedivých zimních dnech. Úžasným dárkem pro milovnice „šminek“ jsou kazety, ve kterých najdete palety očních stínů, tvářenky, pudřenky, ale také laky na nehty či lesky na rty. Pohodlně můžete vybranou kosmetiku nakoupit přes internet na webu www.krasa.cz, ze kterého jsem pro vás jako inspiraci vybrala paletku ozdobnou kazetku s rtěnkami od Estée Lauder. Druhá kazetka je z parfumerie Sephora a je v ní vše, co glamour diva potřebuje, tedy různé oční stíny, lesky na rty, tvářenky ad.

Módní doplňky

Dámy si potrpí na doplňky, zvlášť pokud jde o kabelky nebo boty a značná část z nich se za ně nebojí utrácet velké sumy. Pokud je dostanou darem, radost musí být samozřejmě ještě větší než, kdyby si je koupily samy. Proto neváhejte a obdarujte svou milou krásnými luxusními střevíčky či kabelkou. Velký výběr střevíčků, psaníček i velkých kabelek najdete na [ odkaz byl odstraněn ].

Zdroje: www.luxusnipradlo.cz, [ odkaz byl odstraněn ], www.krasa.cz, www.parfemy.cz, www.sephora.com, www.victoriassecret.comwww.triumph.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu