Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada

16. listopadu 2009, Prada, boty Prada, kabelky Prada, Beinstyle.cz, Prada e-shop, sluneční brýle Prada, Beinstyle

Sponzorované odkazy

Když se řekně Prada, většině z nás se vybaví luxusní kabelky, po kterých touží ženy po celém světě. Společnost Prada se však zdaleka nezaměřuje jen na kabelky, ale také na boty, sluneční brýle a samozřejmě na další luxusní zboží, které najdete i v internetovém obchodě Beinstyle. Pokud tedy toužíte a máte možnost si nějakou tu kabelku, sluneční brýle či botky od Prady koupit, Beinstyle je pro vás tou nejjednodušší volbou.

Prada je dnes synonymem pro luxus, ale také pro sexy eleganci, kvalitní zpracování a klasiku. Ale nebylo tomu tak vždycky. Firma byla totiž v Miláně založena už roku 1913, ale až s příchodem vnučky zakladatele Miucciy Prady se postavila na nohy po krizi v sedmdesátých letech, kdy silní konkurenti jako Gucci a Hermés málem dostali Pradu na okraj bankrotu. V roce 1978 tedy Miuccia Prada a její manžel Patrizio Bortelli neochotně převzali vedení skomírajícího obchodu. Patrizio si vzal za úkol řízení, zatím co Miuccia, která se chtěla vyhnout rodinné tradici tím, že vystudovala doktorát z politických věd, navrhovala kolekce. Nyní, po třech desetiletích, jsou v čele společnosti se základním jměním 800 mil. dolarů (28 mld. Kč).

Kabelky Prada

Jak už jsme uvedli výše, kabelky značky Prada jsou dnes velmi ceněným a luxusním zbožím, po kterém touží spousty žen, které oceňují kvalitu a zároveň jednoduchý a přesto úchvatný styl kabelek Prada. Celkem kuriózní na tom však je, že za tímto úspěchem stála na začátku „jen“ černá nylonová taška (tedy nikoliv kožená) a klasický batoh, které v roce 1985 Miuccia představila světu a které se ihned staly oblíbenými doplňky topmodelek a redaktorek módních časopisů. Beinstyle nabízí klasické kožené kabelky Prada v černé a hnědé barvě i již zmíněnou nylonovou kabelku s logem společnosti.

Sluneční brýle Prada

Ani sluneční brýle Prada nepřekvapí extravagancí. Jak pánské, tak dámské jsou laděny do tmavších barev, jako je hnědá, černá, zelená či fialová. Z řady trochu vystupují dámské brýle s obroučkami ve tvaru motýlích křídel nazvané jak jinak Signature Butterfly.

Boty Prada

Boty Prada leckterému z vás mohou evokovat sice velmi krásné, leč naprosto nenositelné střevíčky Prada z přehlídky Spring/Summer 2009, na které kvůli těmto skvostům došlo k mnoha pádům. V botách Prada, které najdete na Beinstyle vám však v žádném případě nic nehrozí, neboť se jedná o obuv pro volný čas, výjimku tvoří šedé semišové kozačky.

Zdroje: [ odkaz byl odstraněn ], www.prada.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu