Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada

16. listopad 2009, Prada, boty Prada, kabelky Prada, Beinstyle.cz, Prada e-shop, sluneční brýle Prada, Beinstyle

Sponzorované odkazy

Když se řekně Prada, většině z nás se vybaví luxusní kabelky, po kterých touží ženy po celém světě. Společnost Prada se však zdaleka nezaměřuje jen na kabelky, ale také na boty, sluneční brýle a samozřejmě na další luxusní zboží, které najdete i v internetovém obchodě Beinstyle. Pokud tedy toužíte a máte možnost si nějakou tu kabelku, sluneční brýle či botky od Prady koupit, Beinstyle je pro vás tou nejjednodušší volbou.

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada (http://www.luxurymag.cz)

Prada je dnes synonymem pro luxus, ale také pro sexy eleganci, kvalitní zpracování a klasiku. Ale nebylo tomu tak vždycky. Firma byla totiž v Miláně založena už roku 1913, ale až s příchodem vnučky zakladatele Miucciy Prady se postavila na nohy po krizi v sedmdesátých letech, kdy silní konkurenti jako Gucci a Hermés málem dostali Pradu na okraj bankrotu. V roce 1978 tedy Miuccia Prada a její manžel Patrizio Bortelli neochotně převzali vedení skomírajícího obchodu. Patrizio si vzal za úkol řízení, zatím co Miuccia, která se chtěla vyhnout rodinné tradici tím, že vystudovala doktorát z politických věd, navrhovala kolekce. Nyní, po třech desetiletích, jsou v čele společnosti se základním jměním 800 mil. dolarů (28 mld. Kč).

Kabelky Prada

Jak už jsme uvedli výše, kabelky značky Prada jsou dnes velmi ceněným a luxusním zbožím, po kterém touží spousty žen, které oceňují kvalitu a zároveň jednoduchý a přesto úchvatný styl kabelek Prada. Celkem kuriózní na tom však je, že za tímto úspěchem stála na začátku „jen“ černá nylonová taška (tedy nikoliv kožená) a klasický batoh, které v roce 1985 Miuccia představila světu a které se ihned staly oblíbenými doplňky topmodelek a redaktorek módních časopisů. Beinstyle nabízí klasické kožené kabelky Prada v černé a hnědé barvě i již zmíněnou nylonovou kabelku s logem společnosti.

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada (http://www.luxurymag.cz)

Sluneční brýle Prada

Ani sluneční brýle Prada nepřekvapí extravagancí. Jak pánské, tak dámské jsou laděny do tmavších barev, jako je hnědá, černá, zelená či fialová. Z řady trochu vystupují dámské brýle s obroučkami ve tvaru motýlích křídel nazvané jak jinak Signature Butterfly.

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada (http://www.luxurymag.cz)

Boty Prada

Boty Prada leckterému z vás mohou evokovat sice velmi krásné, leč naprosto nenositelné střevíčky Prada z přehlídky Spring/Summer 2009, na které kvůli těmto skvostům došlo k mnoha pádům. V botách Prada, které najdete na Beinstyle vám však v žádném případě nic nehrozí, neboť se jedná o obuv pro volný čas, výjimku tvoří šedé semišové kozačky.

Luxusní kolekce kabelek, slunečních brýlí i bot Prada (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: [ odkaz byl odstraněn ], www.prada.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu