Stále sexy postava aneb stahovací prádlo / Luxusnipradlo.cz

Stále sexy postava aneb stahovací prádlo / Luxusnipradlo.cz

17. listopadu 2009, Stahovací prádlo, stahovací kalhotky, bermudy, legíny, podprsenka, body, tuba, www.luxusnpra­dlo.cz, anticelulitidní účinek

Internetový obchod www.luxusnipradlo.cz nabízí zákazníků široký sortiment oblečení, od těhotenského prádla přes domácí a sportovní textil až po erotické spodní prádlo. Vybrat si zde můžete nejen mezi několika typy spodního prádla, ale také mezi opravdu širokou nabídkou módních značek, jakými jsou Bruno Banani, Calvin Klein, Diesel, Miss Sixty, Triumph, Victoria´s Secret a mnoho dalších.

My se dnes podíváme za nabídkou nejen praktického stahovacího spodního prádla, které nejen zakryje to, co zakrýt má a stáhne objem tam, kde si přejeme, ale navíc i dobře vypadá. Představíme si revoluční stahovací kalhotky různých střihů, podprsenek, legínbermud, ale také stahovací body nebo stahovací tubu.

Stahovací kalhotky

Online butik www.luxusnipradlo.cz nám nabízí velmi vkusné a elegantní stahovací spodní prádlo například v podobě kalhotek. Vybrat si zde můžete samozřejmě z vícero druhů. Stahovací kalhotky bez zvýšeného pasu si klidně můžete navléci i pod velmi tenké oblečení. Jejich jemné zakončení a dokonalé vypracování Vám zaručí ten nejpohodlnější a nejpříjemnější pocit, který můžete při nošení stahovacího prádla zažít. Kalhotky se zvýšeným pasem Vám umožní opticky zeštíhlit pas a bez zbytečného namáhání tak získat pocit sebedůvěry. Díky těmto stahovacím kalhotkám pro vás již úzké obleční nebude noční můrou.


Stahovací kalhotky a body

I další modely stahovacího prádla se budou hodit ženě, která potřebuje leccos zakrýt a leccos naopak zvýraznit. Stahovací kalhotky s delšími nohavicemi v bílé barvě vás dokonale zúží nejen v pase, ale i na ostatních místech Vašeho těla.
Naopak vysoké stahovací kalhotky v béžové barvě vás perfektně stáhnou v oblasti vašeho bříška.
V zimě pak zcela jistě neodoláte „stahovacímu bodýčku“, které má v horní části tílkový tvar, v dolní části pak formu bermud. Nejenže vám díky takovému tvaru nebude zima a nebude vám foukat na záda, navíc Vám dokonale a hlavně příjemně stáhne hned všechny problematické partie vašeho těla najednou.


Anticelulitidní bermudy a podprsenka

Anticelulitidní bermudy nejenže zrychlují metabolismus buněk, napomáhají také ke zlepšení krevního oběhu. Dalším typem jsou dlouhé stahovací bermudy, které dosahují až k prsům. Tyto bermudy mají také anticelulitidní účinek a zeštíhlují tělo tedy již od prsou dolů. Pokud se bojíte, že vám bermudy nebudou u prsou držet, bojíte se zbytečně. Tyto bermudy jsou totiž opatřeny dvojitým silikonovým páskem, právě proto, aby k jejich sesunutí nedošlo.

Třetím modelem jsou také stahovací kalhotkové bermudy, které jsou určeny pro ženy, jejichž nohy jsou namáhány. Lze je používat také například do letadel, na delší cesty a podobně. Jejich nošení napomáhá správné funkci krevního oběhu. Anticelulitidní může ale být i podprsenka, kterou v online butiku www.luxusnipradlo.cz můžete taktéž zakoupit. Podprsenka má uvnitř zabudované krystaly, které kůži neustále masírují a tak opět zlepšují krevní oběh. Kůže po určité době nošení ubývá na objemu. Nošením této podprsenky také zmenšujete tenzi v oblasti šíje, ramen i zad.


Stahovací bermudy a legíny

Stahovací vysoké bermudy jsou určeny pro ty ženy, které chtějí stáhnout své partie v oblasti bříška, zadečku a stehen. Jejich nošení je příjemné a materiál bermud velice pohodlný a kvalitní. Stahovací legíny jsou díky jejich lehkosti ideální i pod úzké oblečení. Nejenže tyto legíny pod kolena hodně zeštíhlí postavu, také dokonale tvarují jak boky, tak i zadeček.


Stahovací tanga a tuba

V online butiku www.luxusnipradlo.cz si můžete pořídit nejen stahovacího kalhotky klasického střihu, ale i tolik praktické stahovací tanga. Nejenže jsou díky svému střihu absolutně neviditelná, zároveň ale díky zvýšenému pasu dokonale formují tělo a zakrývají nedostatky problematických partií bříška.

Stahovací tuba je určena pro perfektní tvarování postavy, a to již od prsou přes bříško až po hýždě. Díky jejímu bezešvému zpracování si můžete tuto stahovací tubu obléci pod velmi úzké a obtáhlé oblečení.


Téměř každá z nás je leckdy nespokojená se svými problémovými partiemi. Se stahovacím prádlem, které si již klidně teď můžete objednat v e-shopu www.luxusnipradlo.cz, můžete na své komplexy zapomenout a cítit se jak příjemně sama pro sebe, tak i sexy pro ostatní.

Zdroj: www.luxusnipradlo.cz

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu