Móda pro podzim a zimu / Jaký byl LuxuryMag v říjnu 2009?

Móda pro podzim a zimu / Jaký byl LuxuryMag v říjnu 2009?

20. listopadu 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, říjen 2009, módní trendy, podzim 09, podzimní móda, zimní móda, podzimní trendy, trendy podzim, trendy zima

Sponzorované odkazy

Půlka listopadu je již za námi, a tudíž je ten nejvyšší čas ohlédnout se za tím, co vám váš oblíbený web magazín LuxuryMag.cz, jenž vám každý den přináší novinky ze světa módy, životního stylu, cestování a luxusní techniky, přinesl v měsíci minulém, tedy v říjnu.

Letošní říjen byl, až na ty dva dny plné slunce a neobvykle vysokých teplot, poměrně studený až mrazivý, většinu republiky také na pár dní zachvátila nepříjemná sněhová kalamita. I LuxuryMag byl laděný spíše do chladných podzimních dní a přinesl spoustu zajímavých článků, jež vám jistě byly potěšením i inspirací. K takovým článkům se může stoprocentně řadit náš přehled Zimních a podzimních kabátů podle značek, a to konkrétně Mango, TopShop a H&M, ve kterém jsme vám také přiblížili aktuální trendy z oblasti kabátů a také přehled Stylových kožených bundiček. Pod hřejivé kabátky samozřejmě v zimě patří i svetříky, jimž se v říjnu taktéž věnovali jeden článek. Všechny podstatné trendy, které byste tento podzim neměla prošvihnout, jsme shrnuli v našich pravidelných módních tipech tedy Fashion Tips. Samozřejmě vám na podzim a v zimě musí být teplo i na nožky a pokud máte být ještě stylové a podle aktuálních trendů, nemůžou vám v botníku chybět Kozačky semišové.

Své podzimní hity vám ukázaly u nás velmi oblíbené značky Zara a Reserved, naopak o americké značce bebe jste u nás možná slyšeli poprvé. Vyloženě pro pány byly články o podzimní elegantní a Sportovní módě

Tradiční pohled do světa high fashion obstaraly reportáže z Fashion Weeků či profil italské luxusní značky Le Silla, jež je známá svými okouzlujícími botičkami na jehlových podpatcích, které obouvají i takové celebrity, jako je Eva Longoria či Paris Hilton.

Doufáme, že se vám nabídka článků v říjnu 2009 na LuxuryMag.cz líbila a inspirovala vás k těm správným nákupům.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu