Krajkované spodní prádlo pro Váš luxusní pocit / Astratex.cz

Krajkované spodní prádlo pro Váš luxusní pocit / Astratex.cz

28. listopadu 2009, Krajkované spodní prádlo, podrpsenka, kalhotky, krajka, www.astratex.cz, spodní prádlo, dámské spodní prádlo

Krajkované spodní prádlo by mělo být základní výbavou v komodě se spodním prádlem každé ženy. Jeho smyslnost, elegance a vášeň probudí a rozhoří city nejen v jakémkoliv z mužů, avšak dodá opojný zážitek z celého dne i kterékoliv z žen.
Krajkované spodní prádlo nám ženám totiž dodává pocit sebevědomí a žádanosti. Spodní prádlo sice není vidět, ale jen ten pocit, že víme, jaká krása se nám schovává pod svrchní vrstvou oblečení, nám dodává nesmírný pocit, že jsme sexy. Opravdu je to tak. Oblékejme si proto sexy krajkované spodní prádlo nejen kvůli mužům, ale hlavně kvůli nám samotným.
Dnes se tedy podíváme za výběrem z krajkovaného spodního prádla, a to jak na podprsenky tak i na kalhotky. Podíváme se na různé střihy podprsenek, řekneme si, pro jaké tvary se jejich jednotlivé typy hodí a neopomeneme si ukázat ani různé modely kalhotek.
Kolekce níže zmíněných podprsenek a kalhotek a mnoho jiného dalšího zboží, pak můžete nalézt na webové stránce www.astratex.cz, kde si vybrané modely a jiné produkty samozřejmě můžete i zakoupit.


Něžné krajky

Krajky vypadají na spodním prádle pokaždé jinak. Jednou v nich můžeme být sexy dračice, pak zas něžné princezny. Hodně proto také záleží na barvě a typu krajky, kterou při nákupu krajkovaného spodního prádla zvolíte, Pokud dáváte přednost něžnějšímu krajkovanému spodnímu prádlu, volte méně výrazné barvy a jednoduchý styl krajek.
Inspirovat se můžete nechat naším výběrem z online butiku na webové stránce www.astratex.cz.
Něžné tóny barev narůžovělé, bílé a jemně šedivé, působí velice hezky, elegantně a přesto pořád velice sexy.
Všechny podprsenky jsou vyrobeny z kvalitních a velice příjemných materiálů, které pokožku na oněch citlivých místech nikterak nedráždí.


Očarující krajky

O tom, že krajka je neuvěřitelně sexy, se můžeme přesvědčit i z následujících fotografií.
Očarující jsou pak i barvy podprsenek. Zejména pak tmavě zelené a vínové barevné odstíny, jak můžete sami vidět, působí na podprsenkách opravdu elegantně.
Elegantními se ale jeví i samotné krajky, a to jak drobné detaily tak i jejich velice vkusný vzor.


Vášnivé krajky

Velice vášnivě působí většinou nejen krajkované podprsenky v barvách tmavších, jako je tomu u prvního a posledního modelu z následující třetice, ale například i světle růžová podprsenka s výrazněji vyšívanou krajkou i jejím vzorem a nadzvedávacím efektem.


Krajkované boxerky a šortky

Když se muže zeptáte jaké kalhotky se mu nejvíce líbí, mnoho z nich Vám na tuto otázku odpoví „krajkované boxerky“. Muži mají skutečně pravdu.Krajka nevypadá sexy pouze na podprsenkách, ale rozhodně i na kalhotkách. Spojení krajky a bílých boxerek, je pak naprostá jednička.
A tak se teď podívejme i na některé jejich modely. Můžeme si vybrat mezi celými krajkovanými kalhotkami, nebo mezi těmi, které mají krajku pouze na určitých částech.


Krajkované kalhotky

Ne každý den jsou pro nás ženy ale krajkované boxerky s delšími nohavičkami tím pravým ořechovým. Někdy máme prostě chuť obléci si krajkované kalhotky v klasickém nebo maličko širším než klasickém střihu.
O čem přesně je řeč, se můžete dozvědět hned na níže uvedených příkladech. Delší krajka pouze v dolní části kalhotek nebo širší pas hned z kalhotek nedělá boxerky, ale nejedná se ani o typicky klasický střih kalhotek. Oproti tomu je třetí model pro kalhotky modelem střihově charakteristickým.


Střihově charakteristické kalhotkové modely jsou i modely následující. I zde najdete krajky na různých částech kalhotek, a tak si mezi nimi můžete vybrat takové, kde se Vám krajka líbí nejvíc.


Buďte sexy v krajkovaném spodním prádle i Vy a získejte pocit sebevědomí i z kousků Vašeho oblečení, které není vidět.
Nebo v novém krajkovaným spodním prádle dopřejte večer skvělou podívanou i Vašemu partnerovi a připravte mu úžasný zážitek, ze kterého bude usínat jen velice těžce.

Zdroj: www.astratex.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu