Luxusní spodní prádlo jako pro princezny

Luxusní spodní prádlo jako pro princezny

18. prosince 2009, luxusní spodní prádlo, správný výběr spodního prádla, Vive Maria, Pleasure State, podprsenky, košilky, kalhotky, spodní prádlo, sexy spodní prádlo

Chcete-li být in, volte v prvé řadě zásadně černé prádlo, velice aktuální jsou i černobílé kombinace. Opět se vrací na scénu krajkové modely a dámské prádlo, které je ovlivněno pánským stylem. Ženy jsou při výběru podprsenky čím dál více ovlivněný svým životním stylem. Přednost dávají podprsenkám, ve kterých se cítí pohodlně při různých aktivitách a které navíc podtrhnou celkový vzhled oblečení a zdokonalí postavu. Světoví výrobci spodního prádla proto ve svých kolekcích zohledňují potřeby ženy.

Správný výběr spodního prádla

Spodní prádlo, obzvláště podprsenky, vybírejte pečlivě a v klidu. Bylo zjištěno, že 62 % žen nosí špatné číslo podprsenky a 76 % špatnou velikost košíčku. Velikost ňader se stanovuje měřením dvou rozměrů, a to šířka hrudníku pod prsy, která určuje číslo podprsenky, a šířka přes prsa, jež ukazuje velikost košíčku. Podprsenku si vyzkoušejte v klidu. Zapínejte si ji na prostřední háček, krajní jsou určeny pro objemové a váhové výkyvy.

Malým a pevným prsům sluší téměř každý střih. Podprsenky push-up, které mají větší vyztužení, dokážou prsa zvednout a trochu zvětšit. Pro větší povolená prsa jsou ideální košíčky ušité z více dílů, které dokážou vymodelovat optimální tvar. Čím více dílů na košíčku, tím lépe je střih propracovaný. Také potřebují podporu, kterou poskytnou kostice, pevné přední sedlo a jemné vyztužení košíčků. Zadní díl podprsenky musí být širší na dvě zapínání nad sebou. Jestliže máte prsa více od sebe, hledejte podprsenku s košíčky spojenými vpředu sedlem, a ne pouze tenkým páskem.

Pod tmavé šaty noste jen tmavé prádlo, pod světlé noste světlé, pod průsvitné noste prádlo tělové barvy.

Správná velikost

  • obsah košíčku přetéká – musíte zvolit větší velikost košíčků
  • zapínání podprsenky Vám ujíždí po zádech vzhůru – znamená to, že je obvod podprsenky příliš volný
  • na košíčku se tvoří záhyby – košíčky jsou moc velké

Měření

Krejčovským metrem si změřte objem hrudníku těsně pod prsy, poté změřte objem přes prsa v nejširším místě Vašeho hrudníku

Rozdíl obvodu přes prsa a pod prsy:

10–12 cm AA

12–14 cm A

14–16 cm B

16–18 cm C

18–20 cm D

20–22 cm E (DD)

22–24 cm F (DDD)

24–26 cm G

26–28 cm H

Praní spodního prádla

Prádlo perte v pračce ve speciálním sáčku z jemné a řídké tkaniny, který se zapíná na zip. Prádlo se do něj uzavře a při praní se nemůže zamotat do ostatních věcí, nevytahuje se a netrhá. Sáček koupíte v prodejnách s prádlem.

„Ideální prádlo je to, o kterém ani nevíte, že ho máte na sobě.“

Dámské spodní prádlo Calvin Klein vyniká prvotřídním zpracováním a inovativním výběrem materiálů. V nabídce najdete tanga, kalhoty klasického i brazilského střihu a stále populárnější kalhotky s nohavičkou. Podprsenky push-up, s neviditelnými švy, podprsenky bez ramínek ad.

Někdy i ženy dají přednost něčemu jinému, něčemu pohodlnějšímu než černé podprsence pod bílé triko. Okuste čirou a hedvábnou kolekci od La Perla přímo z Itálie.

Krajka a satén neuvěřitelně lehce podtrhují ženskou linii. Kolekce spodního prádla Miu Miu je nenáročná a jednoduchá.

Kolekce spodního prádla Myla je vytvořeny tentovaným týmem, který ví, co ženy chtějí. Výsledkem jsou originální vzory, nadčasová a trendy klasika, která upoutá pozornost na první pohled.

Stella McCarney představila řadu spodního prádla, které je roztomile krajkované a vyšívané. Navíc je ekologicky šetrné.

Elle Macpherson Intimatess Boudoir

Mimi Holliday By Damaris

Německá značka VIVE MARIA s andělskými křídly vyrábí opravdu pěkné, vtipné, provokující kousky spodního prádla, inspirované módou nevinných Lolitek. Toto originální prádlo má ale svoje nevýhody. Není moc dostupné, a protože je velmi luxusní, odpovídá tomu i jeho cena.

Australská značka Pleasure State šije na míru velikost košíčku, jejíž výztuž se mění s velikostí poprsí zákaznice. Okouzlila i značku spodního prádla Victoria´s Se­cret, které s Pleasure State začala okamžitě spolupracovat. K dostání jsou tři verze. Luxusní kolekce Haute Couture pro náročné zákaznice. Řada White Label a řada VIP, kterou ocení zákaznice s větším poprsím.

Zdroj: www.net-a-porter.com, www.vivemaria.de,www.petite-coquette.co.uk

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu