Jako sněhová královna / Kožešiny a chlupaté doplňky

Jako sněhová královna / Kožešiny a chlupaté doplňky

26. listopadu 2009, pravé kožešiny, umělé kožešiny, chlupaté vesty, chlupaté boty, Chanel, MaxMara, Antik Batik, Elizabeth and James, Karl Donoghue

Sponzorované odkazy

K zimě neodmyslitelně patří také kožešiny a ani letos jsme na ně nezapomněli. Záleží jen na vás, jestli se spokojíte s umělými imitacemi, nebo zda sáhnete po pravých. Každopádně se používají spíše jako dekorativní prvky – na límce, jako lemování a podobně.

Kožešnická firma KON se již od roku 1967 věnuje kožešinářské a kožešnické činnosti. Poskytují zákazníkům úplný servis a poradenství, módní návrhářství, šití, opravy a údržbu oděvů.

Lehký kožešinový plášť s kapucí, projmutý střih s opaskem, rozparky, praktické honovací rukávy. Kožich s opaskem ozdobený proužky.

Elegantní kožešinová čepice s lemem a Kožešinová ušanka Kožešinové čepice jsou nejen in, ale dokáží i zahřát.

Kožešiny jsou velmi módní a dávno nepředstavují honosnou módu pro dámy středního věku a vysokého postavení. Poslední dobou se promítají i do moderní mladé a sportovní módy. Vestičky, vypasovaná saka s kožešinovými límci, síťované rukavičky s kožešinkou, návleky a podkolenky s kožešinovými bambulkami nebo lodičky a balerínky s kožichem, fantazie návrhářů je bezbřehá. Třešničkou na dortu jsou chlupaté kožešinové kabelky. Pánská móda ovšem nezůstává pozadu, promítají se do ní kožešinové prvky jako límce a lemy.

Chlupaté doplňky

Klapky na uši a čelenka

Pokud je na Vás chlupatá čepice trochu moc, ale chcete si zahřát ouška. Příjemnou náhradou mohou být klapky na uši.

Šály a přehozy přes ramena

Už Vás nebaví pletené šály a chcete vyzkoušet něco nového. V kožešinové šále budete jedinečná.

Kožešinová vesta

Lehký dotek luxusu. To si zaslouží každá z nás. V kožešinové vestě si budete připadat jako královna.

Barevná vesta

Pokud si v kožešinových vestách připadáte jako ruská dámička, možná Vás okouzlí barevné vesty. Můžete si vybrat z několika barevných variant.

Bačkůrky

Nechcete se vzdát chlupatých doplňků ani doma? Máme pro Vás chlupaté bačkůrky, které zahřejí i v té největší zimě.

Chlupaté boty

Jsou roztomilý a skvělý módní výstřelek, který se perfektně hodí jak na hory, tak do města a ještě báječně zahřejí. Výborně se hodí ke kalhotám, se sukněmi je to trochu problematičtější, ne s každou totiž vypadají dobře. Kombinujte barvu bot s barvou bundy. Nesnažte se být za každou cenu trendová. Někdy méně znamená více.

Pravé kožešiny jsou z větší části nahrazeny kožešinami umělými. Rozdíl není na první pohled patrný, naopak umělé kožešiny bývají často efektivnější než ty pravé. Jsou velmi příjemné na nošení a zahřejí jako pravé. I přesto se v kolekcích světových módních návrhářů pravé kožešiny objevují a je jen na každém z nás, jak se k této problematice postaví.

MaxMara

Coco Chanel

Coco Chanel milovala ruský styl, za její vášní možná stál románek s knížetem Dmitrijem Pavlovičem. Proto na její počest Karl Lagerfeld představil kolekci pro letošní podzim a zimu. Celá přehlídka se nesla v duchu bohatého zdobení, kožešin, krajek a vrstvené límce.

Antik Batik

Nevíte jak ozvláštnit vaše černé minišaty? Stačí si obout vysoké béžové boty na podpatku a přes minišaty obléct antickou růžovou vestu.

Elisabeth and James

Pokud Vám připadají fialové šaty už nudné, i když je přepásáte páskem, můžete si přes ně přehodit černou chlupatou vestu. Výsledek vidíte samy.

Karl Donoghue

Asymetrická vesta ve tvaru A je perfektní harmonie mezi komfortem a elegancí. K tomu si stačí vzít pletené šaty a ruky psaníčko.

Zdroj: www.net-a-porter.com, www.furhatworld.com, www.shoes.comwww.cosmovoguegirl.wordpress.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu