Značkové dámské rukavice Dolce&Gabbana, Fendi, Forzieri a Cavalli

Značkové dámské rukavice Dolce&Gabbana, Fendi, Forzieri a Cavalli

24. listopadu 2009, rukavice, dámské rukavice, kožené rukavice, společenské rukavice, zima 09, zima 2010, Beinstyle, doplňky, luxusní doplňky, Forzieri, Roberto Cavalli, Fendi, Dolce&Gabbana

Sponzorované odkazy

Venku už pořádně přituhuje a ačkoliv se teploty v porovnání s jinými lety drží letošní listopad nadprůměrně vysoko, večer a hlavně pak po ránu mohou klesnout k bodu mrazu i níž. A proto bychom neměli zapomínat, stejně tak jako nezapomínáme na teplý kabát či čepici, které nás ochrání před neduhy počasí, na hřejivé rukavice. Samozřejmě, že i v zimě chceme, my ženy, vypadat stylově a rukavice nás o to neochudí. Ba naopak. Rukavice vás nejen zahřejí a ochrání před mrazem, ale navíc s nimi můžete vypadat velmi elegantně. Rozmanitou nabídku jedinečných a luxusních rukavic najdete i na stránkách internetového obchodu Beinstyle. Pro dnešní článek jsme si pro vás připravili přehled rukavic italských značek Dolce&Gabbana, Fendi, Forzieri a Roberto Cavalli.

Pokud trochu sledujete módní dění, určitě jste si všimly, milé dámy, že rukavice jsou již druhou sezónu velmi trendy, zvláště pak ty dlouhé k loktům, které jsou perfektní ke kabátkům s kratšími rukávy a udělají i z nudného outfitu elegantní a velmi sexy model. Samozřejmě ani u rukavic nesmíte zapomínat na to, aby vám barevně ladily k oblečení. Jistotou jsou rukavice černé, ale v žádném případě se nebojte vyzkoušet ani živější barvy, jako je světle hnědá, šedá, šedozelená, fialová či vínová. Co se týče materiálů, můžete si vsadit na rukavice kožené, které v žádném případě nepodléhají módním trendům a navíc vás spolehlivě ochrání před mrazem, nebo na klasické vlněné rukavice. Pokud se nechystáte na hory, na palčáky raději zapomeňte.

Rukavice Dolce&Gabbana

Italské návrhářské duo Stefano Gabbana a Domenico Dolce tvoří pod značkou Dolce&Gabbana již dvacet sedm let a za tuto dobu právem patří na módní výsluní. Jejich styl se vyznačuje čistou elegancí a smyslností. Rukavice Dolce&Gabbana jsou elegantní vlněné rukavice v tlumených barvách, oživené manžetkou či logem společnosti.

Rukavice Fendi

Dalším reprezentantem z Apeninského poloostrova je značka Fendi, a i ta sází na klasiku a jednoduchost. Beinstyle nabízí vlněné černo-hnědé rukavice a hnědé rukavice z vlny a kašmíru se slavným logem společnosti, které se budou perfektně hodit ke všemu.

Rukavice Forzieri

Značka Forzieri je v našem přehledu rukavic z Beinstyle jediná, která má ve své nabídce i trochu nápadnější modely a taktéž nabízí i elegantní dlouhé nylonové rukavice do společnosti. Jak vidíte, rukavice od Forzieri mají mnoho podob i barev. Za zmínku jistě stojí krásné červené kožené rukavice či rukavičky s leopardím vzorem.

Rukavice Roberto Cavalli

Na stránkách [ odkaz byl odstraněn ] najdete také dámské rukavice Roberto Cavalli, které vedle hnědých a černých vlněných rukavic, nabízí i rukavice bílé či fialové s logem ze Swarovski krystalů.

Zima se blíží, a tak si nějaké ty rukavičky nezapomeňte pořídit. Třeba právě na [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu