Klenoty Aurum pro nejkrásnější ženy / Kolekce jaro/léto 2008

Klenoty Aurum pro nejkrásnější ženy / Kolekce jaro/léto 2008

5. srpna 2008, Klenoty Aurum, Taťána Kuchařová, Rony Lori, Klenoty Aurum Exklusive, šperky Aurum

Sponzorované odkazy

Lidé se zdobili již od začátku dějin, tehdy tím reprezentovali svoje postavení ve společnosti a svou úspěšnost při lovu. V dnešní době jsou šperky především nepostradatelným doplňkem ženské krásy. Zdůrazňují styl a podtrhují osobnost, jsou „třešničkou na dortu“ celého vzhledu.

Společnost Klenoty Aurum vytváří originální a trendy šperky pro sebevědomé a krásné ženy. Nová kolekce Klenoty Aurum jaro/léto 2008 přináší mnoho ženských, rozmanitých a třpytivých doplňků, z kterých si vybere každá skutečná dáma.

Již slavná herečka Marilyn Monroe věděla, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy. Každá dáma by si měla dopřát ten nezapomenutelný pocit, kdy se jí na ruce leskne drahý kámen. Kolekce Klenoty Aurum – Exklusive zahrnuje klasické diamanty i rozzářené s barevnými tóny drahokamů.

V nabídce Klenoty Aurum dále naleznete šperky pro klasický a nadčasový styl, jako je stříbrný nebo zlatý set s perlami či náhrdelníky z tmavých i bílých perel. Křehkou krásu reprezentuje kolekce zásnubních diamantových prstenů – Klenoty Aurum – Diamond Club; jsou krásné, jemné a stvořené pro ten jedinečný a nezapomenutelný okamžik. Klenoty Aurum se přizpůsobují i moderním trendům. Vybírat můžete z originálních a stylových šperků, které kombinují bílé i žluté zlato nebo soupravy ze stříbra drobně posázené zirkony.

Tváří této nové kolekce jaro/léto 2008 se stala nejkrásnější žena Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Její půvab a osobité kouzlo dovedli šperky k dokonalosti. „Velmi mě těší, že Taťána není krásná jen navenek, ale také uvnitř,“ říká generální manažer společnosti Klenoty Aurum Rony Lori. Firma Klenoty Aurum s Miss World nafotila celý katalog kolekcí. Autorkou kouzelných fotografií je Lucie Robinson. Není výjimkou, že si firma zvolila jako tvář své kolekce krásnou ženu. V roce 2007 to byla modelka Simona Krainová.

V současnosti Klenoty Aurum představují největší síť obchodů se šperky a hodinkami v České republice s nejširším sortimentem zboží. Společnost byla založena v roce 1951 a dnes reprezentuje významné hodinářské značky a úspěšně provozuje prodej na českém trhu. Katalog kolekce jaro/léto 2008 a další výrobky naleznete na stránkách společnosti Klenoty Aurum Klenotyaurum.cz.

zdroj: http://www.klenotyaurum.cz/

Autorem článku je Lucie Zorklerová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu