Švýcarské hodinky Hublot a vybrané dámské modely

Švýcarské hodinky Hublot a vybrané dámské modely

25. listopadu 2009, Hublot, Hublot Geneve, hodinky, dámské hodinky, náramkové hodinky, luxusní hodinky

Sponzorované odkazy

Pouzdro ve tvaru lodního okénka, minimalistický černý číselník a originální přírodní kaučukový pásek – tyto designové charakteristiky se staly symbolem hodinek Hublot. Založení Hublot (1980) přivedlo do světa hodinařiny mnoho nového – kromě inovativního přístupu a naprosto jedinečného designu byly poprvé v historii zkombinovány materiály, jako jsou například vzácný kov – zlato – a kaučuk. Osobitost hodinek Hublot spočívá tedy především v tradici, ve filozofii a image značky, budované od jejího založení. Nespoutaná kreativita tak umožňuje rozšířit své řady o mnohé kolekce, komplikace a limitované série a přitom si zachovat svou původní tvář.

Barevná dámská kolekce Hublot – Tutti Frutti – zaujme na první pohled. Tyto hodinky překvapí zářivými barvami a splynutím neobvyklých materiálových kombinací – například zelené safíry a keramika se dohromady jen tak nepotkají, avšak na hodinkách Hublot tvoří dokonalou harmonii. Kolekce Tutti Frutti je dostupná ve dvou základních podobách – BLACK TUTTI FRUTTI a GOLD TUTTI FRUTTI. Zde vybrané modely v černé variantě jsou vyrobeny z keramiky, lunety jsou osázené 48 bagetovými safíry a vyrobeny z bílého zlata, jež je pokryto jemnou černou vrstvou. Pásek je z kaučuku, lemovaný aligátoří kůží. Hodinky s kolekce GOLD mají pouzdra vyrobena z osmnáctikará­tového zlata, zlaté lunety jsou posázeny 48 bagetovými Tsavority.

Big Bang Tutti Frutti Black Apple Cena 14 200 EUR s daní

Big Bang Black Lemon Cena 14 200 EUR s daní

Big Bang Tutti Frutti Rose Cena 14 200 EUR s daní

Big Bang Tutti Frutti Apple Cena 14 200 EUR s daní

Big Bang Tutti Frutti Orange Carat Cena 22 200 EUR s daní

Hodinky Hublot samozřejmě nejsou pouze šokující spojování nejrůznějších barev. Jak již bylo uvedeno výše – modely této značky prezentují především originální materiálové kombinace, neustálé inovace a osobitý design. Big Bang Earl Gray Diamonds jsou dámské hodinky, které vynikají jemným, ale zároveň velmi intenzivním, matně šedým povrchem (pouzdro je vyrobeno z oceli), jehož výjimečný vzhled je perfektně doplněn lunetou vykládanou 114 diamanty. Pásek je vyroben z aligátoří kůže, která je zevnitř „prošitá“ kaučukem. Big Bang Earl Gray je dostupný také s páskem ocelovým, lemovaným šedým kaučukem. Cena je 10 300 EUR.

Zářivé a světlé barvy hodinek Big Bang PORTO CERVO osloví svou nápaditostí a čistým designem. Pouzdro je vyrobeno z 18K růžového zlata, posázené 135 diamanty. Velikost pouzdra je 38 mm. Luneta je také z 18K růžového zlata, posázena 48 bagetovými diamanty. Bílý pásek je z přírodního kaučuku. Cena modelu je 35 400 EUR.

Jak napovídají názvy „all black“, „all white“, či „cappuccino“ z řad kolekcí, hodinky Hublot nabízejí mnohé a zapadají tak přesně do dnešní moderní doby, kdy lidé neustále hledají něco nového a tíhnou za zážitky. Dynamické hodinky této značky je možné si prohlédnout také v České republice. Pražský butik, který je jedním z mála světových exkluzivních zastoupení značky, byl otevřen na konci dubna tohoto roku. Nachází se v ulici Pařížská, příhodně umístěný v blízkosti hodinářského skvostu, který nemá obdoby a podobně jako Hublot prezentuje originalitu a nadčasovost – Staroměstského orloje.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu