Pánské spodní prádlo / Astratex.cz

Pánské spodní prádlo / Astratex.cz

12. ledna 2010, pánské spodní prádlo, boxerky, slipy, pánská tanga, nátělníky, spodní kalhoty, spodní trika, Hanna Style, Supplex, thermo materiál, bezešvé provedení, www.astratex.cz

spodním prádle se často hovoří ve spojení s ženami. Pokud se řekne spodní prádlo, automaticky si většina z nás představí komplety podprsenek a kalhotek nebo sexy noční košilky.
Dnes si ale představíme modely pánského spodního prádla. Společně se tedy podíváme nejen za výběrem z některých modelů pánských jako jsou boxerky, slipy, ale podíváme se i na pánská tanga. Neopomeneme pak ani modely pánských nátělníků a tílek, které rovněž patří do kolekce spodního prádla, stejně tak jako pánské spodní kalhoty, někdy ještě označované jako spodky.
I tyto modely pak můžete najít v již několikrát zmiňovaném internetovém butiku www.astratex.cz.


Pánské boxerky

První model pánských přiléhavých boxerek můžete na www.astratex.cz hned v několika barvách. Příjemný materiál z 95% bavlny a 5% elastenu zaručuje mužům více než jen pohodlné nošení.
I druhý model boxerek, který je vyrobený z tohoto stejného materiálového složení bavlny a elastenu, se bude mužům zajisté nejen líbit vzhledově, ale i při jejich samotném nošení a používání.
Posledním modelem jsou mini-boxerky s krátkými nohavičkami. Jsou vyrobené za použití elastického mikrovlákna, které dodávají boxerkám perfektní vzhled, ale i dlouhotrvající pružnost materiálu.


Pro ty muže, kteří mají rádi vzory a barvy, jsme si připravili dva modely boxerek s pěkným světle modrým a oranžovým vzorem.
I tyto boxerky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, a to příjemné a jemné 95% bavlny a 5% pohodlného elastenu.


Pánské slipy

Mnoho mužů však nedá dopustit na klasické slipy, nebo jejich nošení kombinuje s dalšími jinými modely pánského prádla.
Pojďme se tedy podívat i na výběr z pánských slipů. Vybírat můžete například ze slipů klasického střihu v modré barvě, černé nebo klasické bílé barvě s žebrovaným vzorem po stranách.


Pánská tanga

Nejen ženy, ale i muži nosí tanga. Inspirovat se modely pánských tang můžete například z níže uvedených kousků v módní a elegantní šedé či vínové barvě. Jejich materiálové složení je navíc velice příjemné na dotek.


Pánské nátělníky a spodní kalhoty

V online butiku www.astratex.cz můžete také pánům pořídit nátělníky a spodní kalhoty. Jejich bezešvé provedení je naprosto ideální a velice pohodlné i pro toho nejnáročnějšího zákazníka. Dlouhý rukáv se pánům bude hodit pro zimní mrazíky.
První model nátělníku Classic značky Hanna Style má navíc i antibakteriální úpravu, která zaručuje opravdu vysoký stupeň hygieny. Nátělník je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky němuž se muž cítí doslova jako v bavlnce.
Druhý nátělník značky Hanna Style je vyroben z materiálu nazývaného Supplex, který je opravdu vhodný i pro chladnější dny. Tento thermo materiál má totiž funkční vlastnosti, a tak umí dokonale regulovat teplotu, odvádí pot a pokožka zůstává příjemně suchá.
K oboum těmto nátělníkům si pánové mohou dokoupit také bezešvě spodní kalhoty, které vynikají stejnými vlastnostmi, jako výše zmíněné nátělníky.


Pánská spodní trika

Objednat si zde můžete ale dále například i pánská spodní trika. Z modelů internetového obchodu www.astratex.cz jsme pro Vás připravili výběr ze tří kousků.
Prvním modelem je pánské elastické spodní tričko z jemného mikrovlákna ve vzoru stylového proužku.
Druhým modelem je pánské, tentokrát bezešvé, triko se zesíleným nápletem a módním výstřihem do tvaru V.
Pokud pánové preferují radši spodní trika bez rukávů, i zde si přijdou na své. Inspirovat se můžete pánským, opět bezešvým, spodním trikem bez rukávů s náplety a výstřihem tentokrát do kulata.


Zdroj: www.astratex.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu