Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010

2. ledna 2010, Flanel, flanelové pyžamo, flanelové kalhoty, flanelová košile, flanelové boxerky, pyžama, dámská pyžama

Sponzorované odkazy

Flanel je velmi lehkou, příjemnou, hřejivou a na dotyk měkkou tkaninou, upravenou po jedné nebo po obou stranách. Flanel se často používá na výrobu košil, postelových povlaků nebo právě pyžam.
A právě o dámských flanelových pyžamech bude v dnešním článku řeč.
Nemusíme se vždy přeci promenádovat pouze v nočních košilkách, i když mnoho žen a dívek si prostě nemůže noční košilky vynachválit. Příjemný večer ve dvou nebo o samotě můžeme strávit i v teplé flanelové parádě.
Pro inspiraci se tak podíváme na pyžamové flanelové sety složené z kalhot a košilí na spaní, na flanelové komplety na spaní obsahující flanelové kalhoty a trička nebo pak jen na samostatné kalhoty a boxerky na spaní.


Flanelové pyžámko na spaní

Ať je nám kolik je nám let, stejně pořád občas večer rády vlezeme do měkkého, heboučkého a vouňavoučkého flanelového pyžámka, které nás nejen příjemně zahřeje ale dodá i pocit naprosté pohody. Řekněte samy, jak by se Vám líbilo pustit si večer po náročném dni v práci romantický film, k tomu udělat výborný čajík, chroupat tyčinky a zachumlat se ve svém flanelovém pyžámku pod teplou deku?
Inspirovat barevným výběrem všelijak barevného a různě vzorovaného flanelového pyžama složeného z flanelové košile a flanelových kalhot.
Staňte se díky svému flanelovému pyžámku aspoň na chvíli opět dětmi a pusťte si o víkendu pohádky. Uvidíte, jak příjemně a skvěle se budete ve svém pyžámku po celém tom náročném pracovním roce 2009 cítit.


Flanelové sety z kalhot a triček

Pokud zrovna nejste milovnice klasických košilových flanelových pyžam a radši nosíte do postele flanelové kalhoty s tričkem, pak ani v tomto případě nemusíte v dnešní době věšet hlavu.
Inspirovat se můžete flanelovými komplety v setu s kalhotami a tričky. Vybírat si můžete z rozličných barev vzorů, jen podle Vaší chutě.


Flanelové kalhoty na spaní

Některé z nás mají rády, když mohou své pyžámka kombinovat. Proto už si dneska, když budete chtít, můžete pořídit pouze kalhoty na spaní beze svršku. I v tomto případě jsme si pro Vás vybrali nějaké nápadité modely, které by se Vám mohly líbit.
Kostičkované flanelové kalhoty byly, jsou a budou IN vždycky. Už je ale nemusíte krást tatínkovi nebo dědečkovi, můžete si je dnes pořídit v tisíce různých barvách i značkách.
Pokud si potrpíte na jiné vzory než na tolik oblíbené kostičky, pak by se Vám mohly líbit další modely flanelových kalhot, a to bílé se vzorem, modré s vločkami, nebo sytě červené výrazné kalhoty na spaní s nepatrným vzorem černým. Zkombinovat je můžete prakticky s čímkoliv, s tílky, tričky i různými košilemi.


Flanelové boxerky

Pokud v noci rády spíte v něčem kratším, pak jsme si pro Vás pro inspiraci připravili výběr z dámských flanelových boxerek na spaní.
Stylová, sportovní i sexy budete zaručeně v barevných kraťáscích, které si dnes můžete pořídit v různých barvách.
Přesvědčit o tom, jak sexy flanelové boxerky jsou, se můžete následujícími níže zobrazenými modely.
S novými flanelovými boxerkami na spaní tak snadno můžete sobě, ale i Vašemu partnerovi dokázat, že, že vypadáte úžasně a svádivě nejen v saténových a průsvitných košilkách, ale také právě ve Vašich boxerkách. I je pak můžete namixovat s nejrůznějšími tílky, tričky nebo partnerovou ukradenou košilí.


My Vám přejeme krásné sny ve Vašem novém, pohodlném a příjemném, flanelovém pyžámkovém pokladu.

Zdroj: www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu