Vlněné i hedvábné šály značek Marc Jacobs, Versace, Emilio Pucci i Armani

Vlněné i hedvábné šály značek Marc Jacobs, Versace, Emilio Pucci i Armani

30. listopadu 2009, šály, teplé šály, luxusní šály, hedvábné šály, pletené šály, vlněné šály, šály trendy, šály zima 2010, Versace, Emilio Pucci, Marc Jacobs, Emporio Armani, Beinstyle, e-shop, módní doplňky

Sponzorované odkazy

Šály jsou módním doplňkem, na který během sychravého podzimu a mrazivé zimy nezapomene snad žádná žena, málo která si na ně však vzpomene i během jara či léta. Přitom slabší hedvábná šála se dá nosit téměř k čemukoliv a vždy skvělě doplní celkový outfit, v mnoha případech ho povznese o úroveň výš. V tomto článku se tedy podíváme za šálami hedvábnými, ale samozřejmě neopomeneme ani ty vlněné, které jsou vzhledem k probíhajícímu ročnímu období a počasí jedním z módních doplňků, které teď využijete nejčastěji. Pohled do aktuálních trendů v oblasti šál nám umožní internetový obchod Beinstyle, který nabízí i spoustu jiných krásných módních doplňků světových značek. Dnešní nabídka šál bude z dílen módních značek Marc Jacobs, Versace, Emilio Pucci a Emporio Armani.

Jak už jsem zmínila v úvodu, šála je módním doplňkem, který dokáže celý outfit obzvlášnit a změnit, avšak rozhodně si nemyslete, že vám jedna šála poslouží několik let. Stejně jako u oblečení či bot, tak je samozřejmě i u šál nutné sledovat módní trendy. V nabídce je totiž rozmanité množství velikostí, barev i vzorů. Stačí si jen vybrat.

Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs je znám nejen tím, že je kreativním ředitelem francouzského módního domu Louis Vuitton, ale také pro svou eponymní společnost, ze které jsou i tyto dvě dlouhé vlněné šály s logem.

Versace

Proslulá italská módní společnost Versace nepotřebuje dlouhého představení, vždyť patří mezi nejrozpoznatelnější a nejznámější módní značky na světě. Beinstyle na svých stránkách nabízí nádherné hedvábné šály Versace v okouzlujících barvách, jako je například limetková či nebeská modř.

Emilio Pucci

Slavný italský návrhář Emilio Pucci proslavil sebe i svou společnost geometrickými potisky a kaleidoskopickými barvami. Po smrti Emilia v roce 1992 převzala společnost jeho dcera Laudomia Pucci, která nadále pokračuje v jeho zalíbení v geometrických potiscích a živých barvách, jak ostatně můžete vidět i na krásných hedvábných šálách z dílny této módní značky.

Emporio Armani

Značka Emporio Armani zas zastupuje šály pletené v tlumených barvách, jako je šedá, černá či tmavě modrá. Samozřejmě nesmí chybět nápis ani logo společnosti.

Tyto šály a mnoho dalšího najdete na stránkách internetového obchodu Beinstyle [ odkaz byl odstraněn ].

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu