Svůdná a nová kolekce spodního prádla Obsessive 2010

Svůdná a nová kolekce spodního prádla Obsessive 2010

10. prosince 2009, www.luxusnipradlo.cz, kolekce Pin-up, Obsessive, spodní prádlo, Košilka Obsessive Wife, Obsessive Sweetie, souprava Obsessive Frillie, tanga, top, set bikin, Obsessive Hottie, kostýmek Obsessive Cutie, Kalhotky Obsessive Shortie

Modely z internetového serveru oblíbeného online butiku www.luxusnipra­dlo.cz jsme si představili již několikrát. Dnes se na těchto internetových stránkách porozhlédneme po sexy kolekci Pin-up značky Obsessive, jež některým z nás aspoň trochu může připomínat léta minulého století.
Pořiďte si modely z této kolekce a udělejte si se svým partnerem večer na téma retro. My Vám k tomu poskytneme inspiraci, jak se na takový vášnivý večer připravit a co na sebe. Spodní prádlo z kolekce Pin-up společnosti Obsessive, které zde v butiku www.luxusnipradlo.cz najdete, je lehce erotické, svádivě a zajisté neodolatelné.
Pojďme se tedy za výběrem novinek z této kolekce spodního prádla nebo sexy kompletů značky Obsessive do postele či na spaní podívat.


Košilka a sexy komplety Pin-up

Sexy černá košilka s nepatrnými puntíky je vyrobena z elastického materiálu. Součástí košilky jsou velice svůdná a na nošení pohodlná tanga.
Košilka Obsessive Wife je k dostání na internetové stránce online butiku www.luxusnipradlo.cz ve velikostech S/M a L/XL.
Dalším sexy oblečkem, který si zde z kolekce Pin-up můžete zakoupit je souprava Obsessive Sweetie, který se skládá z krátkého topu a perfektně padnoucích tang. I tato souprava je zdobena růžovými doplňky, a to v podobném stylu jako předcházející model košilky Obsessive.


A co takhle večer vyzkoušet soupravu Obsessive Frillie? I tento sexy set obsahuje top a tanga, které jsou zkrášleny rozkošnými volánky a posázeny půvabnými puntíky a růžovými růžičkami po okrajích tohoto dvoudílného setu.
Dalším modelem z kolekce Pin-up je sexy svůdný set bikin, který je také na webových stránkách www.luxusnipradlo.cz k zakoupení. Tento model nese právem název Obsessive Hottie.
Posledním kompletem z této kolekce Pin-up značky Obsessive je půvabný a velmi sexy kostýmek Obsessive Cutie. Kostýmek obsahuje zástěru, rozkošné kalhotky a čelenku jako doplněk do celého outfitu. Velmi poutavě vypadá tento Cutie kostýmek i zezadu, a to díky jeho perfektnímu střihu i poutavému stylu zavazování.


Kalhotky Obsessive Shortie

Kalhotky Obsessive Shortie mají moderní tvar nohavicových přiléhavých boxerek, které jsou stejně jako ostatní modely kolekce Pin-up zdobené nepatrnými, ale půvabnými puntíky a vepředu krásnou růžovou stuhou. Navíc jsou vyrobeny z příjemného materiálu, a díky jejich dokonalému střihu Vám zvýrazní Vaše ladné křivky a zakryjí přesně to, co zakrýt mají.


I Vy si, a třeba zrovna hned teď, můžete v online butiku www.luxusnipradlo.cz objednat některé nebo všechny modely z nové kolekce Pin-up značky Obssesive.
Udělejte svými novými modýlky radost sobě nebo svému současnému či budoucímu partnerovi.

Zdroj: www.luxusnipradlo.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu