Nekonvenční návrhář pro mladé lidi - Paul Frank

Nekonvenční návrhář pro mladé lidi - Paul Frank

4. prosince 2009, Paul Frank, módní návrhář, kolekce, Julius

Sponzorované odkazy

29. srpna 1967 se narodil americký karikaturista, umělec a módní návrhář. Už studium na základní škole ho velmi ovlivnilo. Školní budova byla natřena světlými barvami jako oranžovou, modrou a žlutou a tyto barvy on nejvíce používá na svá díla. On sám říká, že je také velmi inspirován průmyslovými návrháře a umělci, kteří navrhují školy, lavice, židle, kancelářský nábytek, kola nebo auta. Poté během studia umění na univerzitě Orange Coast College si koupil šicí stroj, aby mohl udělat domácí úkol. Použil zbytky oranžového vinylu a vytvořil velmi zajímavou peněženku, které se těšila obdivu i u jeho přátel. Líbila se jim natolik, že projevili zájem o další doplňky a tak začal šít pásy a batohy.

Paul spolu se svými přáteli začínal šít v malé garáži v Huntington Beach. Doplňky dekorovali postavičkami se zvláštními jmény Julius nebo Skurvy. Tento malý kolektiv lidí neměl ani potuchy potom, že se tyto postavičky a jejich malá společnost stanou úspěšné takřka přes noc.

O několik let později založil Paul Frank industries, aby uspokojil poptávku po svých produktech. Ve dne měl ovšem jiné povolání a ve svém volném čase šil a prodával své výrobky. Se svou paletou jasných barev a unikátní citlivostí přilákal zákazníky všech věkových skupin, kteří si zamilovali vtipné produkty.

Dnes žije v Costa Mesa v Kalifornii. Spolupracoval s mnoha hudebními skupinami a umělci, jeho oblečení se objevuje dokonce i ve filmech Superbad, Charliho andílci, Prcičky a Zbouchnutá.

Od listopadu 2005 již jméno Paul Frank není spojováno se společností Paul Frank industries. Jeho nová značka zahrnuje zbrusu nové postavy a s tím také nový přístup k jeho výrobkům. Nejznámější se opičák Julius a jeho přátelé jsou medvěd Worry, křeček Spicoli, slonice Ellie a malá žirafa Clancy. Frankova řada zahrnuje kabelky, peněženky, trička a mnoho jiných doplňků. Všechny samozřejmě osobně navržené Paul Frankem.

Myslíte si, že úspěch změnil jasnou a mladou mysl společnosti? Stěží. **Paul Frank*** nikdy nezapomíná na své přátele, co mu pomohli v jeho začátcích, a tak stále vyrábí dárky pro své přátele.

V roce 2003 potkává svou ženu Suzanne Chu. Vzali se 18. Června 2005 v Disneylandu a v současnoti žijí v jižní kalifornii.

Paul Frank často poskytuje svá díla na charitativní události a výstavy. Společnost je také spojována s podniky, které pomáhají dětem

Myslíte si, že úspěch změnil jasnou a mladou mysl společnosti PFI? Stěží. Přinejmenším nikdy nezapomínají na své přátele,kteří jim pomohli v začátcích. Společnost stále vyrábí dárky pro své přátele. Společnosti je spojována s podniky, které jsou spjaty s pomocí dětem, uměním a životní prostředí. Byli partnery dětského festivalu , nadací Eltona Johna proti AIDS.

Z kolekce pro ženy

trička

Červené tílko s malými hlavičkami Paul Frank se bude skvěle hodit k tmavým džínům. Pokud chcete budit dojem „cukrové vaty“ zvolte růžové tričko. Nebo chcete něco opravdu zajímavého? Je tu tmavé tričko s kravatou.

mikiny

Opět je to velmi holčičí barva … růžová mikina. Čím dál více oblíbené jsou mikiny s krátkými rukávy. Vybrala jsem pro vás tmavou nebo bílou. Jsou velmi vhodné k vrstvení.

boty

Roztomilé barevné pantofle Paul Frank s proužkem nebo hnědé s tečkami. Červené gumovky už se nenosí jen do deště.

pyžamo

V létě doplní dlouhé tričko trenýrky a v zimě zase pyžamové kalhoty.

doplňky

Od zimních čepic po sluneční brýle. Pojďte si vybrat.

Paul Frank vyrábí i jízdní kola. Tak pokud vám vše silniční kolo připadá už nudné, můžete se teď nechat inspirovat

Paul Frank spolu s výrobcem dětských kočárků Bugaboo vytvořili nekonvenční kočárek. Sehnat ho můžete v barvě červené, růžové, army nebo pirátskou lebkou. Pokud už kočárek máte a Paul Frank Vás právě uchvátil, máme pro dobrou zprávu. Můžete si koupit potah Paul Frank samostatně.

Zdroj: www.polyvore.com, www.baby-centrum.cz

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu