Sonia Rykiel pro H&M již 5. prosince 2009!

Sonia Rykiel pro H&M již 5. prosince 2009!

3. prosince 2009, Butiky H&M, zimní kolekce Sonia Rykiel, Nathalie Rykiel, spodní prádlo, Sonia Rykiel for H&M, Sonia Rykiel pro H&M

Butiky H&M zbožňuje mnoho žen nejen díky jejich dostupným cenám, kvalitním a skvělým modelům oblečení a módních doplňků, ale i díky spolupráci H&M se světovými předními módními návrháři.
Po značce Jimmy Choo představí svou kolekci pro butiky H&M Sonia Rykiel, a to se současnou prezidentkou a návrhářkou této francouzské značky Nathalii Rykiel, jež je zároveň i dcerou zakladatelky. Kolekce bude uvedena již brzy, a to hned tuto sobotu, 5. prosince 2009. Celá tato zimní kolekce bude pak uvedena do 1500 butiků po celém světě.
A co bude tato kolekce francouzského módního domu Sonia Rykiel skýtat? Originální, kvalitní a luxusní modely z řady spodního prádla pro letošní zimu 2009, a později pak i kolekce pleteného zboží, to však až na módní sezónu jara 2010.
buticích H&M se tak máte již od této soboty 5.prosince opravdu na co těšit Pojďme se společně podívat za pár kousky spodního prádla, které Vám celosvětově proslulý módní dům Sonia Rykiel již za pár dní nabídne.


Svůdné spodní prádlo Sonia Rykiel v H&M

Jak jsme si již řekli, bude zimní kolekce úspěšného francouzského módního domu Sonia Rykiel v H&M buticích věnována přepychové linii spodního prádla, na kterou se nyní podíváme.
A co například můžeme mezi modely z dílny této oblíbené a světově známé značky najít? Jak můžeme zrovna z níže uvedeného obrázku vidět, budou to luxusní kolekce podprsenek, korzetů či topů a bokových kalhotek, dokonale vyzdvihující přednosti ženského těla.


buticích H&M budeme moci najít také inspirace z let minulého století, a to kupříkladu v podobě krásného, skvostně a jemně růžového spodního prádla značky Sonia Rykiel z kvalitního a na dotyk velmi příjemného materiálu.
Ženskost perfektně vyzdvihuje jak komplet podprsenek a kalhotek se zvýšeným pasem a delšími nohavičkami tak i střihově skvostné bodýčko.


Ne řadu přijdou ale i překrásné, okouzlující a zároveň velice sexy župánky či kimona Sonia Rykiel z velmi jemných, kvalitních a ušlechtilých materiálů.

Přijďte se tedy, již tuto sobotu 5. prosince 2009, sami přesvědčit do módních butiků H&M a nadělte sama sobě mikulášskou nadílku nebo předvánoční dárek v podobě luxusního prádla z exkluzivní řady Sonia Rykiel, ze kterého nebudete mít zajisté radost pouze Vy.

„Zdroj“: www.hm.com, www.myfashionlife.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu