Sněžný muž by ještě záviděl! Hit letošní zimy – Chlupaté boty

Sněžný muž by ještě záviděl! Hit letošní zimy – Chlupaté boty

10. prosince 2009, chlupaté boty, kozačky. Nolita, Givenchy, zimní boty

Sponzorované odkazy

Není bota jako bota. Letošní zimu jednoznačně vítězí velké „buffy“, sněhule a ležérní kozačky – všechny nejlépe chlupaté. Zde ovšem neplatí pravidlo – méně je někdy více. Čím více chlupaté, tím lépe a tím více budete in. Módní mola už dokonce místy zaplavily lodičky s náznakem kožíšku a nebo s něžnými peříčky. V jednom z posledních listopadových článků jsme se věnovali chlupatému oblečení, které stejně jako chlupaté doplňky je hitem číslo jedna pro letošní zimu. V tomto článku se zaměříme výhradně na chlupaté boty. Snad zde najdete dostatečnou inspiraci pro oživení Vašeho zimního šatníku. Začneme hned u všem dobře známých značek.

Inspirace od luxusních módních značek

Jako první se zaměříme na značku Nolita, která oblíbená zejména pro svou originalitu a jedinečnost. Všechny modely jsou hravé, srší z nich nápady a mladistvý styl. Proto si nemohli tuto sezónu nechat uniknout dokonalé doplňky outfitů jako jsou právě chlupaté boty. Posuďte sami, že se perfektně hodí k jeanům, sukýnce i kraťasům a svou variabilností využití jsou tak nesmírně praktickým doplňkem.

Důkaz, že chlupaté boty se nehodí jen ke sportovnímu oděvu, podává značka Givenchy. Naprostý opak Nolity. Móda decentní, elegantní ale zároveň nápaditá a sexy. Všimněte si jak půvabně vypadají lodičky zdobené peříčky a jak přitažlivě k nim padnou svůdné peříčkové šaty. Chlupaté kozačky na prostředním obrázku jsou hvězdou mezi kozačkami.

Hurá pro chlupaté boty

Nemusíte shánět jen celé chlupaté boty. Prodávají se modely ozvláštněné např. šněrováním. Novinkou jsou i chlupaté návleky na kozačky, a tak si chlupaté botky můžete dopřát podle nálady.

K dostání jsou samozřejmě sněhule s kožíškem u kotníku nebo jen do poloviny délky.

A nebo si pořiďte pořádné chlupáče, které by Vám i sněžný muž záviděl.

Zdroj: www.heels.com, www.givenchy.com, www.nolita.it

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu