Originální vánoční dárky světových návrhářů!

Originální vánoční dárky světových návrhářů!

7. prosince 2009, Vánoční dárky 2009, tipy na vánoční dárky, vánoční dárky online, vánoční dárky pro ženy, vánoční dárky pro dívky, vánoční dárky pro muže, Beinstyle, luxusní dárky

Sponzorované odkazy

Při pohledu na kalendář a vlastně i do ulic vašeho města, kde stále přibývá více a více lidí nakupujících dárky, si jistě uvědomujete, že Vánoce se kvapem blíží. Pokud patříte mezi ty, kteří dárky ještě nenakupovali a chtěli byste tentokrát obdarovat své blízké něčím opravdu speciálním a výjimečným, zamiřte na stránky internetového obchodu Beinstyle, kde můžete pořídit úžasné dárky od světových návrhářů, a to navíc z tepla vašeho domova bez zbytečného stresu a strkanic v ulicích.

A nejen to! Pro vaše ještě větší pohodlí a přehlednost pro vás Beinstyle připravil dárkového průvodce, kde můžete brouzdat různými kategoriemi. Pokud nevíte, co nadělit svému milovanému protějšku, mrkněte do kategorií Pro mou milovanou a Pro mého milovaného. Dárky, které vžy potěší každého najdete v kategorii Sázka na jistotu. Každoročně si lámete hlavu, co nadělit svým přátelům? Není nic jednoduššího, než vybírat na Beinstyle z kategorie Dárky pro přátele. Něco malého a milého pro všechny se ukrývá pod názvem kategorie Petit Cadeau. Dárky, které berou dech objevujte v kategorii s výmluvným názvem O, můj bože…. Pojďmě se teď na některé z těchto kategorií podívat pořádně zblízka a představme si některé z nádherných dárků, které můžete na Beinstyle najít.

Pro mou milovanou

To, co jistě potěší každou ženu, je značková kabelka. Pokud jde o značku Guess, která je mezi českými ženami a dívkami velmi populární, potešení pak bude ještě větší. Tato krásná černá kožená kabelka s dvěma uchy i oddělitelným pásem jej pak super dárkem pro každou ženu, neboť je velice elegantní i šmrncovní a hodí se kamkoliv. Dámské hodinky nejen že by měly ukazovat čas, ale také hezky vypadat. Růžové pozlacené hodinky Forzieri, jež jsou zdobeny křištály Swarovski, pak toto splňují každým detailem. Ženy milují šperky a zvláště pak ty luxusní. Velmi luxusní je ocelový náhrdelník s pozlacenými přívěsky s drahými kameny od značky Tropezienne.

Hračky pro kluky

Kategorie Hračky pro kluky, jak už název sám napovídá, je určen mladým mužům, a to nejen věkem, ale hlavně pak duchem, kteří si potrpí na stylové věcičky, jako je například pánský náhrdelník Gothic Sterling Silver Skull od Forzieri, pánské pozlacené hodinky Spyder od Tonino Lamborghini, či manžetové knoflíčky Forzieri s výmluvným názvem Snake Him.

Dárky pro přátele

S dárkami pro přátelé to nemusí být jednoduché, avšak Beinstyle vám vaše vybírání ulehčí. Obzlváště mladé slečny a dámy potěší super retro hodinky Pin-up ve formě přívěšku na řetízku nebo dámský náramek z kůže s křišťály Swarovski Alviero Martini. Dlouhá vlněná šála Gianfranco Ferré pak potěší nějakého elegána ve vašem okolí.

Mazlíčci & Co.

Je kategorie stvořená pro milovníky roztomilých zvířátek, a to nejen těch živých, neboť v této kategorii najdete překrásné brože, manžetové knoflíčky či náhrdelníky s rozkošnými beruškami, motýlkami a jinými zvířatkami. Jako je například tato krásná pozlacená brož ve tvaru berušky s křišťály Swarovski či brož ve tvaru brouka s modrými a bílými krystaly, obojí od AZ Collection. Velmi luxusní a zároveň roztomilé jsou pak manžetové knoflíčky Forzieri Vintage Ladybug ze zlata s onyxy a korály.

Pokud se vám nabídka Beinstyle líbí a rádi byste z ní něco pro své blízké pořídili, učiňte tak co nejdříve, neboť Vánoce na Beinstyle končí 16. 12. 2009.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu