Christian Louboutin našel novou múzu - Barbie!

Christian Louboutin našel novou múzu - Barbie!

6. prosince 2009, Barbie, Barbie 50. výročí, Christian Louboutin, Christian Louboutin a Barbie

Sponzorované odkazy

Je celkem běžné, že kromě modelek světoví návrháři spolupracují i se světovými celebritami ze světa hudby či filmu, jen namátkou si vzpomenu na Madonnu v letošní podzimní kampani Louis Vuitton či Emmu Watson pro Burberry. Francouzský návrhář Christian Louboutin, kterého není nutno dlouze představovat, si však pro svou další spolupráci přizval někoho opravdu velmi slavného a hlavně neživého. Jeho múzou se totiž stala panenka Barbie.

Jak už jsem zmínila v úvodu, Christina Louboutina je snad netřeba dlouze představovat, pokud však toto jméno není někomu až tak známé, připomeňme si pár zásadních informací z života a tvorby tohoto módního génia.

Znamení: červené podrážky

Christian Louboutin, který o svých botách tvrdí, že se hodí spíše do muzea než na ženskou nohu, se narodil v Paříži roku 1964. V roce 1992 si otevírá svůj vlastní butik. Mimojiné spojil své jméno se značkami a návrháři jako Chanel, Yves Saint Lauren, Lanvin či Jean-Paul Gaultier. Christian Louboutin spolupracoval také se slavným režisér Davidem Lynchem a vznikla nezapomenutelná kolekce vystavená v galerii Pierre Passebon pod výstižným názvem Fetish. Dnes se Louboutin může pyšnit 12 vlajkovými butiky a zastoupeními ve 46 zemích světa. Jeho poznávacím znamením jsou červené podrážky, na které má dokonce patent.

Christian Louboutin a Barbie

A co se tedy stane, když se Christian Louboutin spojí panenkou Barbie na počest jejího 50. výročí? To, že je Louboutin velmi talentovaný jsme zajisté věděli všichni, avšak musím přiznat, že tentokrát překvapil i co se vtipu týče. Výsledkem spolupráce tohoto návrháře a Barbie jsou totiž nejen rozkošné střevíčky, které může Barbie závidět každá, ale také překrásné a vtipné fotomontáže zachycující Louboutina společně s Barbie v různých momentech jejího ročního pobytu v Paříži. Můžeme tak vidět Barbie na návštěve v butiku Louboutina či jejich společnou procházku zahradami Louvru. No, jen posuďte sami, jak moc se tahle spolupráce vydařila.

Zdroj: www.net-a-porter.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu