4 módní věcičky, které vám zpříjemní dovolenou / Balíme!

4 módní věcičky, které vám zpříjemní dovolenou / Balíme!

7. srpna 2008, letní oblečení, dámské letní oblečení, boty, Billabong, Accessorize, Adidas

Sponzorované odkazy

Pokud se letos teprve chystáte na dovolenou, určitě si už teď sebe samu představujete v tom exotickém ráji, který je obklopen azurovým mořem, vidíte ty překrásné pláže s bělostným pískem a vysoké palmy, které poskytují alespoň trochu stínu. Ovšem aby vaše dovolená byla opravdu takovým rájem a vy si ji mohly užívat naplno a se vším, co k ní patří, musíte být perfektně připravené a neopomenout přibalit ani zdánlivou maličkost, jejíž nepřítomnost by mohla v konečném výsledku přinést nečekaně katastrofální následky.

Všichni už jsme si jistě zkusili, jaký zmatek a panika vzniká před odjezdem na dovolenou. Nic nesmí chybět – pasy, peníze a další doklady. V záplavě myšlenek na nezbytnost těchto skutečně důležitých věcí nesmíme však zapomínat i na ty ostatní, neméně důležité jako oblečení, boty a doplňky, neboť především díky těmto nezbytnostem se na dovolené cítíme krásné a sebejisté.

Nebudeme vám tu dělat seznam všech nutných kousků oblečení a doplňků, které byste neměla zapomenout, ale spíše vám poradíme, jaké věci přibalit, abyste se cítila skvěle za každé situace, a na které byste třeba ani sama nepřišla.

Kaftany

Tyto krásné, ultra jemné, rozevláté „haleny“ oceníte vždy, když se zrovna nebudete slunit v plavkách na pláži. Můžete si jej obléct, když vyrazíte na nákupy nebo třeba na romantickou večerní procházku. Oblečte si ho jen přes plavky nebo ke kalhotům či džínovým kraťáskům. Vždy budete vypadat nesmírně elegantně a díky průsvitným materiálům zároveň i sexy. Krásné a vzdušné kaftany nabízí značka Accessorize.

Boty, boty, botičky

Jistě, že si s sebou vezmete boty, jde ale o to jaké. Jedny vám totiž určitě stačit nebudou, ale není nutné, vozit s sebou několik páru lodiček či balerínek. Na pláži vám plně poslouží žabky, jedny pevné boty jako tenisky by ve vaší výbavě také chybět neměly, to kdybyste se chystala na poznávací výlet. Posledním párem by měly být boty na podpatku, kterými oslníte na romantické večeři nebo tanečním večírku. Žabky jsou od značky Billabong, tenisky Adidas, krásné lakovky od Jimmy Choo.

Slamáky

Ženy si myslí, že jim slamáky nesluší, a proto je nenosí. Každé ženě však tato pokrývka hlavy sluší, jen se nesmí bát experimentovat a najít si právě ten svůj model. V létě je klobouk vyrobený ze slámy ideální volbou. V žádném případě v něm nebudete vypadat jako „stará-mladá“. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních a variacích, a tak můžete i slamák vhodně kombinovat s různým oblečením. Slamák je vyrobený z přírodního materiálu, takže nebude dráždit pokožku hlavy. Jeho vzdušnost je geniální. I po celém dnu nošení nebudete mít zapařenou hlavu a mokré vlasy. Vaše kadeře budou dobře chráněny před UVA a UVB zářením. Navíc ochrání vaši tvář před vráskami a pigmentovými skvrnami. Ideální volbou pro vás bude slamák v přírodní či bílé barvě, jaké nabízí například značka Accessorize. Takový klobouk se vám bude hodit ke všemu, ovšem barevný slamáček od Billabong je také nádherný.

Plážové tašky

Plážové tašky jsou velmi praktické, vejde se vám do nich ručník, věci na převlečení i voda. Trendové plážové tašky jsou vyrobeny z látky, mají spoustu korálků, flitrů a různých ozdob. Zvolit ale klidně můžete i jednobarevnou či s námořnickým vzorem přes rameno. Krásné plážové tašky nabízí například značka Billabong.

Fotky: www.accessorize.com, www.billabong.com www.net-a-porter.com Kraig Scarbinsky/Pho­todisc/Thinkstock

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu