Kabelky Francesco Biasia

Kabelky Francesco Biasia

11. prosince 2009, Francesco Biasia, kabelky Francesco Biasia, luxusní kabelky, značkové kabelky, Beinstyle, kabelky e-shop

Sponzorované odkazy

Snad každá žena má ráda kabelky a snad žádná neopovrhne kabelkou značkovou a luxusní. Takové jsou i kabelky italské značky Francesco Biasia, které na svých stránkách nabízí i internetový obchod Beinstyle.

Značka Francesco Biasia je proslulá po celém světě díky svým kvalitním a luxusním kabelkám a jiným koženým módním doplňkům, jež jsou určeny ženám, které milují eleganci a chtějí vystupovat z řady.

Historie značky Francesco Biasia

Značka Francesco Biasia vznikla v 70. minulého století v italském regionu Venetu a původně z malé dílny se stala jednou z nejslavnějších značek kožených doplňků, a to nejen v Itálii, ale po celém světě. Z původních experimentů s kůží se v 80. letech tehdejší návrhář firmy vrhl na potisky, vzory a jiné metody, jak ozvlášnit tento materiál, až se v 90. letech trendy opět umírnily a návrháři poznali, že minimalismus je pro ně ta správná volba. Nyní patří značka Francesco Biasia k předním výrobcům kabelek na světě a má prodejny ve více než 10 zemích světa na 3 kontinentech. V roce 2007 se dokonce kabelky Francesco Biasia dostaly na přední místa žebříčku kabelek a předstihly i kabelky francouzské značky Louis Vuitton.

Značka Francesco Biasia si vždy zakládala na tom, aby byla známa hlavně díky svému kvalitnímu zpracování, avšak nikdy neopomíjela ani módní trendy. V současné době módní návrháři této značky samozřejmě sledují a aplikují při tvorbě kabelek Francesco Biasia nejposlednější trendy v oblasti barev, detailů i proporcí s tím, že stále zachovávají kvalitu a praktičnost těchto krásných kabelek. Kabelky Francesco Biasia jsou vyráběny z té nelepší italské kůže v kombinaci s jinými kvalitními materiály a hlavní důraz je kladen na detail nikoliv na dekorace. Výsledkem jsou tak doslova mistrovská díla, která podtrhují styl své majitelky.

Kabelky Francesco Biasia na Beinstyle

Na stránkách internetového obchodu Beinstyle najdete kabelky Francesco Biasia z poslední kolekce, které opět kombinují kvalitu a praktičnost s posledními módními trendy. Můžete tak zde najít kabelky větší, praktické i malinkaté večerní kabelky v nádherných barvách, jako je růžová, fialová, modrá, žlutá ale i klasické jako černá či hnědá. Kůže je kombinována se semišem či látkou, nechybí ani kovové detaily.

Zdroje: www.biasia.com, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu