Nokia 8800 Sapphire Arte - zážitek pro vaše smysly / Luxusní mobilní telefon Nokia 8800 Sapphire Arte

Nokia 8800 Sapphire Arte - zážitek pro vaše smysly / Luxusní mobilní telefon Nokia 8800 Sapphire Arte

2. srpna 2008, luxusní mobilní telefony, luxusní mobily, mobily Nokia, Nokia 8800 Sapphire Arte, nokia.cz, nokia.com

Sponzorované odkazy

Mobilní telefon dnes vlastní snad každý, od dětí z mateřské školy až po důchodce. Někdo má mobilů dokonce několik. Faktem je, že bez mobilu se dnes neobejdeme a že se stal součástí našeho běžného života. Ráno nás ochotně vzbudí naší oblíbenou melodií, během celého dne nám ukazuje aktuální čas, vyřizuje nám vzkazy od známých, můžeme si s jeho pomocí odkudkoliv, kdykoliv a kamkoliv zavolat, ochotně nám spočítá jednoduché příklady, připomene schůzku, pobaví hrou, můžeme si s jeho pomocí poslouchat oblíbené písničky, rádio, fotí i nahrává. Ano, to všechno dokáže věcička o rozměrech pouhých pár centimetrů. Některé jsou šikovnější, jiné méně, ovšem tak či tak jde bezesporu o velký zázrak techniky. Velkým zázrakem techniky a designu je i luxusní telefon Nokia 8800 Sapphire Arte, který vám teď na našem webu představíme.

Nokia 8800 Sapphire Arte přináší spojení špičkového designu, vzácných přírodních materiálů, jako je sklo, kov i kůže, a smyslových zážitků. Kreativní inspirace se zrcadlí v každém detailu tohoto moderního skvostu.

Díky elegantnímu hnědému provedení a safíru, jenž slouží jako navigační tlačítko, zasáhne Sapphire Arte spíše dámy, na rozdíl od svého "bratra“ Nokia 8800 Arte. Celkově působí N8800 Sapphire Arte elegantním a výjimečným dojmem. Má totiž vše, na co si vzpomenete. Luxusní mobil od finské firmy Nokia má tenké tělo, rozměry jsou 109 × 45,6 × 1­4,6 milimetrů. Hmotnost má hodnotu 150 gramů. Pochlubit se může displejem typu OLED, který dokáže zobrazit 16 milionů barev. K fotografování je připraven 3,2 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením. Model 8800 Sapphire Arte je první luxusní Nokií, který podporuje sítě třetí generace. Z toho důvodu nechybí ani druhý fotoaparát umístěný nad displejem určený pro videohovory. Letmým dvojdotykem zobrazíte na displeji analogové hodiny a otočením přístroje displejem dolů ztišíte vyzvánění. Ani model N8800 Sapphire Arte se neobejde bez exkluzivního vyzvánění. To mu obstaralo slavné rakouské Dj duo Kruder & Dorfmeister.

Nokia 8800 Sapphire Arte sice nepodporuje pamětové karty, ale uživatel si jistě vystačí s vestavěnou pamětí, která má štědrou kapacitu 1 GB. Nechybí hudební přehrávač. Připojit telefon k počítači bude možné přes Bluetooth nebo pomocí datového kabelu (microUSB konektor).

Vzhledem k technickým parametrům a jedinečnému designu je hodnota tohoto telefonu dost vysoká. Základní cena mobilu N8800 Sapphire Arte se pohybuje kolem třiceti tisíc korun. V zahraniční jsou však k mání ještě dražší a mnohem luxusnější varianty tohoto mobilního telefonu, které jsou ozdobeny zlatem, platinou nebo diamanty.

zdroje: http://mobil.idnes.cz/, http://www.nokia.cz/A4793196

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii technika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu