Nestárnoucí styl divokého západu / Western styl

Nestárnoucí styl divokého západu / Western styl

10. ledna 2010, Western styl, D&G, kolekce jaro 2010, jaro 2010

Sponzorované odkazy

V dnešní době existuje v oblasti módy mnoho stylů, které jsou kopírovány a ovlivňovány historií. Jedním takovým stylem je například styl western. Co nám takový styl přináší dnes? Je to džínový materiál, kovbojské kozačky, třásně, široké sukně, použití volánů, klobouky, vesty a nejrůznější halenky a košile.
V současnosti se tímto módním stylem western inspirují nejen muži a ženy, kteří sledují módní hity a trendy, ale také samozřejmě i samotní módní návrháři, kteří nás svými současnými stylovými kolekcemi v podstatě ovlivňují.
Dnes se tedy podíváme za westernoským stylem a zároveň i na samotnou módní společnost D&G,která se tímto stylem nechala inspirovat právě pro kolekci jaro 2010.


Western inspirace

Jak se ale westernským stylem v oblékání inspirovat? Zkuste nakombinovat džíny nebo kalhoty například s vašimi kovbojskými kozačkami, oblékněte si blůzu, kterou si můžete elegantně zastrčit do kalhot a vkusný westernský outfit máte na světě.
Pro Váš dokonalý westernský model se Vám stejně tak budou hodit i jiné džínové kousky, jako jsou třeba vesty a sukně. A samozřejmě klobouk jako módní doplněk.


Western třásně

Western styl je také znám pro své třásně, a to na různých kouscích oblečení. Oblíbené jsou třásně na vestách a na kozačkách nebo na límečcích. Inspirujte se i Vy.


Kolekce D&G pro jaro 2010

Módnímu domu D&G neunikne jediný poslední trend. Kolekce pro nadcházející sezónu jaro 2010 je právě, jak můžete sami zhodnotit, inspirována stylem western.
V kolekci pro ženy je časté použití džínového materiálů, volánů a nabíraných střihů. Barevně je kolekce sladěna do modrých džínových odstínů, příjemných hnědých odstínů a barvy bílé. Obvyklé je také použití hnědých pásků, které již na pohled outfit výrazně podtrhne.


Ani na muže samotřejmě módní společnost D&G nezapomněla. Muži oblečeni podle nestárnoucího stylu western, vypadají velice sexy.
I v jejich kolekci je časté použití džínového materiálu.
Velice efektně působí polorozepnuté, různě vzorované košile zastrčené do džín, které jsou i v tomto případě opásány smyslným páskem.


Zkuste se i Vy inspirovat nestárnoucím stylem divokých koní, drsných činů hrdinů či hrdinek a romantikou západu.

„Zdroj“: www.nymag.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu