V čem se chodí po 5. Avenue / Kolekce od Cindy Crawford pro Deichmann

V čem se chodí po 5. Avenue / Kolekce od Cindy Crawford pro Deichmann

16. prosince 2009, Deichmann, Cindy Crawford, kolekce 5. Avenue, Deichmann, boty, zimní boty, kozačky

Sponzorované odkazy

Supermodelka Cindy Crawford si vybrala evropského prodejce obuvi DEICHMANN pro svou novou kolekci obuvi a prezentuje ji pod značkou „Cindy Crawford Collection by 5th Avenue“. Cindy už dlouhá léta prezentuje elegantní šaty a jednoduché plavky, tentokrát se rozhodla, že předvede svůj vkus v oblasti obuvi. Nejenže kolekci navrhla, ale také jí sama propaguje. Osobně vybrala více než 40 modelů pro svou kolekci: kotníčkovou obuv a nízké kozačky z hlazené usně a jemného veluru patří k této kolekci zrovna tak, jako měkká vysoká obuv v hnědé, koňakové a klasické černé barvě. Velmi aktuální je ultra vysoká obuv nad kolena. A které místo by mohlo být pro prezentaci kolekce 5th Avenue vhodnější než samotná 5th Avenue? Tam natáčela Cindy Crawford svůj první televizní klip pro firmu Deichmann, který začíná letem helikoptéry nad Manhattanem a vede přímo na světově známé módní molo.

Topmodelka ví, co chce: eleganci, styl a kvalitu. A to je důvod proč jí obdivují moderní, sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí a kladou důraz na eleganci, styl a kvalitu. Módní ikona si také velmi zakládá na perfektní stylizaci a péči o krásu. Toho si všimly i nejdůležitější módní časopisy jako je Vogue, Elle, Cosmopolitan nebo Vanily Fair, kde byla mohokrát ozdobou titulních stran. Spolupracuje s nejslavnějšími návrháři světa jako Karl Lagerfeld, Ralph Lauren nebo Dolce & Gabanna. Teď si určitě myslíte, že boty budou velmi drahé a dosažitelné jen pro určitou skupinu lidí. Není to tak. Ceny se pohybují v relacích od 999 Kč do 2199 Kč. V prodeji jsou kotníčkové boty i nižší kozačky, elegantní vysoké „jezdecké“ kozačky. Hitem jsou ultra vysoké kozačky na podpatku nebo sportovní modely s plochou podešví. Boty jsou zdobené pásky, přezky nebo mašličkami, které jim dodávají šmrnc a dělají z nich opravdový hit.

U lodiček Cindy zaměřila svou pozornost na vysoké podpatky. Můžete si vybrat z klasických modelů v černé barvě nebo z moderních barevných s přezkami. Zásadními barvami je červená, zelená, koňaková nebo šedá.

zdroj: www.deichmann.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu