Klenot v šatníku každé ženy – hedvábné šátky

Klenot v šatníku každé ženy – hedvábné šátky

23. prosince 2009, hedvábné šátky, pashmina, šátky Louis Vuitton, šátky Hermes, šály, módní doplňky

Sponzorované odkazy

Elegantní malý šátek se stal nezbytnou součástí šatníku snad každé Francouzky. Nosí jej dokonce uvázaný na uchu kabelky, pokud jej zrovna nepotřebují. Tento velmi vkusný módní doplněk si získává stále větší popularitu po celém světě, a tak tedy i u nás.

Kouzlo hedvábných šátků

Jedním z nejoblíbenějších materiálů na výrobu šátků je hedvábí. I když bývá často nahrazováno syntetickým hedvábím, v módním průmyslu si přírodní hedvábí pevně drží své místo. Oblíbené je zejména díky exkluzivnímu vzhledu vzniklého produktu a vysokého lesku. V tomto smyslu se jeví kombinace hedvábí a šátků jako naprosto dokonalá. Není divu, že hedvábné šátky luxusních módních značek sahají k závratným finančním ohodnocením.

Zde jsou dva příklady za všechny. Módní velikáni, Louis Vuitton a Hermes, nabízejí hedvábné šátky rozmanitých barev a originálních vzorů. Obě značky si potrpí na kvalitu, originalitu a zároveň z nich čiší inspirace jezdeckým stylem. To zejména u značky Hermes. Šátky Louis Vuitton zdobí často typické monogramy, pro něž jsou tak populární a oblíbené.

Hedvábné šátky na módních přehlídkách

Šátky se postupně stávají dominantním prvkem mnoha módních přehlídek. Mezi značky kladoucí důraz na šátek patří např. Erdem. Zatímco oděv působí decentně a nenápadně, šátek upoutává na první pohled naši pozornost. Zářivé barvy dodávají celkovému vzhledu šmrnc a jsou letošní sezónu velmi moderní. Ujiných modelů naopak šátek ladně splývá s oděvem, jako kdyby byl vyroben ze stejného kusu látky.

Pozadu nestojí ani světoznámá značka Dolce & Gabbana, která udělala z hedvábných šátků jeden z několika doplňků celkového outfitu. Dokonale sladěný oděv, kde barva hedvábného šátku ladí s ostatními doplňky, jako jsou boty, čepice nebo pásek, působí stylově a velmi reprezentativně.

Snadno dostupný klenot

Pro hedvábné šátky nemusíte ovšem jen do zahraničí nebo do luxusních butiků. Nabídku pravých hedvábných šátků menších i větších rozměrů naleznete na internetových stránkách www.pashmina.cz . A jelikož malování na hedvábí se stalo poměrně populárním, internetový obchod nabízí i tyto skvosty. Alespoň máte záruku, že co kus, to originál a zejména pečlivá ruční práce.

Zdroj: www.style.com , www.pashmina.cz , www.louisvuitton.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu