Porušuj pravidla s Juicy Couture!

Porušuj pravidla s Juicy Couture!

31. prosince 2009, Juicy Couture, Gela Nash-Taylor, Pamela Skaist –Levy, Travis Jeans, kabáty, módní doplňky, teplákové soupravy, plavky, obuv, kabelky, Bird By Juicy Couture, dětské kolekce, kosmetika

Sponzorované odkazy

Juicy Couture je americká módní značka ležérního, pohodlného a zároveň velice sexy modelů oblečení, které je určeno pro mladé a sebevědomé ženy a dívky.
Společnost, která sídlí v Kalifornii, byla založena Pamelou Skaist-Levy a Gelou Nash-Taylor. Tato oblíbená značka se specializuje nejen na modely oblečení, ale i na módní doplňky, kosmetiku, spodní prádlo i na prádlo na spaní.
Společnost byla založena roku 1994, kdy se obě ženy,Gela Nash-Taylor a Pamela Skaist –Levy, rozhodly vytvořit vlastní label Travis Jeans, prodávající těhotenské kalhoty.
V roce 1996 změnila tato společnost pojmenování na současný název Juicy Couture.

Cílem této módní značky bylo od počátku vytvořit moderní kousky dívčího oblečení, které by bylo finančně dostupnější i pro širší veřejnost.
Zajímavostí je, že spolčenost byla víceméně proslavená díky Madonně. Zakladatelky dnes známé módní značky v prvních letech její existence totiž neměly moc peněz na to, aby značku zviditelnily. Začaly tak tedy rozesílat modely známým celebritám, z nichž jednou byla právě Madonna. Po té, co byla Madonna viděna v teplákové soupravě této značky, stala se společnost téměř okamžitě známou a úspěšnou.
První exkluzivní butiky otevřela společnost okolo roku 2000 a v roce 2004 se ze značky ještě jednou díky popularitě sametových teplákových souprav stala světoznámá renomovaná společnost.
Dnes se tedy společně podíváme za modely oblečení a dalšími produkty, které společnost Juicy Couture nabízí.


Topy Juicy Couture

V kolekcích Juicy Couture nenaleznete pouze pohodlné a na dotyk příjemné svetříky delšího, moderního střihu, ale také sexy blýskavé a poutavé topy, ve kterých budete za hvězdu v každém baru.


Šaty Juicy Couture

Na Silvestra, a nejen na něj, zazáříte určitě i ve stylových šatech velice moderního a nápaditého střihu. Vybírat si můžete mezi šaty s odlišnými střihy rukávů.
Moderní je střih černých šatů na jedno rameno, ve kterých budete vypadat krásně i na formálnější či pracovní akci.
Velmi přitažlivé jsou šaty tmavě růžovější barvy se vzorem a dlouhými rukávy.
Poslední dva modely jsou šaty, které mají vyloženě roztomile dívčí střih.
Inspirovat se zde můžete ale i kombinací šatů, legín a různými styly obuvi.


Kabátky a bundy Juicy Couture

Mrazivá zima už před časem zaťukala na dveře a zavítala mezi nás. Pokud ještě nejste vybaveni parádní teplou bundou nebo kabátkem, můžete se inspirovat následujícími čtyřmi modely.
Elegantním světle růžovým či šedým kabátkem nebo prošívanými péřovými bundami modré a černé bundy, jež je navíc doplněna o moderní pásek a vkusný kožíšek na krku.


Juicy Couture na spaní

Juicy Couture nabízí ale i příjemná a velice pohodlná pyžámka či různé komplety tílek, triček a kraťásků nebo župánků.


Juicy Couture teplákové soupravy a jóga

Inspirujme se i modely slavných teplákových souprav, které, dá se říci, značku Juicy Couture proslavily. Vybírejte například mezi sametovými materiály a různými odstíny barev.


Pokud patříte mezi milovníky jógy, pak se Vám zajisté budou líbit modely určené právě pro tento sport.
Na výběr máte ze sportovních kalhot různých délek, střihů i barvy, a to samé platí i o sportovních topech, u kterých se můžete nechat podnítit tílky či tričky s krátkým i dlouhým rukávem.


Juicy Couture plavky a kalhotky

Společnost Juicy Couture nabízí také ale pestrý výběr plavek. A protože je zima a nikdo z nás nechce mrznout v sice nádherných leč dvoudílných bikinách, připravili jsme si pro Vás modely trojice jednodílných, přesto pořád sexy plavek.


Pestrý výběr nabízí zákaznicím i škála různě barevných, pestrých a vzorovaných dívčích kalhotek. Jsou pohodlné, příjemné a pořád roztomilé a sexy.


Juicy Couture a módní doplňky

Stejně jak bohaté jsou kolekce modelů oblečení, stejně tak jsou pestré i kolekce módních doplňků. Vybírat nebo inspirovat se můžete kolekcemi náhrdelníků, náušnic a náramků nebo také luxusních hodinek.


Juicy Couture obuv a kabelky

Inspirovat se můžete dále i výběrem bot a různých stylů kabelek, od těch plesových jen do ruky až po ty větši, do kterých zajisté naskládáte všechny své poklady a tajné dokumenty.
Ani o výběr z obuvi nebude vůbec ochuzeni, naopak, společnost Juicy Couture nabízí takový model, na jaký si jen vzpomenete, od obuvi elegantní až po moderní sněhule.


Bird By Juicy Couture

kolekce Bird By Juicy Couture se pak můžete nechat inspirovat například moderními střihy sak, sportovně-elegantních mikin nebo krásně střižených a ušitých triček.


Juicy Couture pro děti

Ke značkovým kolekcím modelů oblečení v poslední době patří neodmyslitelně i modely dětské kolekce pro mladé a menší slečny.
Pokud se Vaše dcera ráda fintí a kouká Vám do šatníku, kochejte se spolu s ní nad kolekcemi Juicy Couture pro mladé slečny.


Juicy Couture kosmetika

Společnost Juicy Couture si pro Vás připravila ale i linie kvalitní kosmetiky a pro tentokrát jak dámské tak i pánské.


„Zdroj“: www.juicycouture.com, www.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu