Jako jasná vánoční hvězda / Krystaly Swarovski

Jako jasná vánoční hvězda / Krystaly Swarovski

19. prosince 2009, Swarovski, Vánoční dárky, Swarovski, krystaly Swarovski, dárky 2009, šperky, tipy na dárky

Sponzorované odkazy

Ve vzduchu už je cítit to zvláštní kouzlo tohoto období, kouzlo Vánoc. Všichni netrpělivě čekáme na ten velký den, kdy se u stromečku rozsvítí oči nejen dětí. Než však tento den přijde, chceme pečlivě vybrat osobní a jedinečný dárek pro své milované. Než Vás inspirujeme nějakým tím posledním dárkem, půjdeme se podívat na vánoční stromeček ozdobený od Swarovskiho.

Swarovski letos opět připravil nádherně zdobený stromeček v Sydney. Výrobou ozdob, kterými zdobí stromeček, pokračuje v dlouholeté tradici světově proslulého řemesla. Strom nenápadně zachycuje krásu zimy a hladí smysly diváků. I v dalších a dalších městech po celém světe jako je NY, Dubaj, Curych a Hong Kong, si můžete prohlédnout a obdivovat stromy s cinkajícími krystaly. Ve městě Megève ve Franci byl letos poprvé rozsvícen exkluzivní vánoční strom, který zdobí malebnou vesničku, která je již desetiletí mekkou lyžařů. Strom je vysoký 10 metrů, celý je zdoben více jak 3000 křišťálovými hvězdami a osvětlen nízkoenergetickými žárovičkami.

Nechte se inspirovat a navrhněte si vlastní magický vánoční strom. Vyberte si z široké škály ozdob, sněhových vloček, andělů, hvězd a dalších. Vaši přátelé a rodinu budou dozajista dojati touto vznešenou dekorací.

Mějte na paměti, že ženy mohou mít mnoho šperků. Je to jejich oblíbený doplněk, možná také proto, že je nadčasový.

Fidelity náušnice nebo náhrdelníky zdobené diamanty, které jsou jak jasné jiskry. Nebo tradičním Heart Setem s romantickým tónem můžete vyjádřit sympatie k milovanému člověku.

V jednoduchosti je krása. Náhrdelníky a náramky musí odpovídat osobnosti toho, pro koho je dárek určen. Blíží se také plesová sezóna, což Vás může také inspirovat.

Co jsou Swarovski šperky?

Pod touto prestižní značkou vzniká široká škála zajímavých a většinou vysoce zdobných šperků, ale i jiných předmětů. Křišťály Swarovski zkrášlují nejrůznější předměty každodenního života, jako kabelky, zapalovače, boty, USB flash disky či křesla. Velmi zajímavé jsou také skleněné figurky, které se v 70. letech těšily velké sběratelské oblibě. Oficiální klub sběratelů čítá 450 000 členů z 35 zemí světa. Specialitou jsou však společenské šaty ze speciální křišťálové tkaniny či křišťálové tetování.

Swarovski šperky nezdobí jen ženská těla, ale jsou i oblíbenou výzdobou interiérů. Nejznámější je křišťálový lustr, který zdobí nejeden společenský sál a další jemné doplňky zkrášlují mnoho domácností.

Zdroj: www.swarovski.com, Comstock / Thinkstock Images

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu