Nenechte si ujít jeleny Kamily Písaříkové!

Nenechte si ujít jeleny Kamily Písaříkové!

22. prosince 2009, Kamila Písaříková, brož, náušnice, čelenky, sponky, jelen, jeleni, šperky,

Sponzorované odkazy

Už máte doma svého jelena? Ne? Velká chyba. Tento módní doplněk zaujme na první pohled. Věřte mi, že lidé v okolí budou doslova šokovaní a vy neujdete jedinému pohledu. Na všech brožích, čelenkách, přívěscích a sponkách je jeden jediný tvar – tvar jelena. Jednou jsem také slyšela, že k němu v obchodě dostanete kartičku se jménem.

Jedna z velkých výhod je, že každý kus je originál. Nikdy nemůžete potkat nikoho se stejnou broží nebo stejným přívěskem. A pokud si myslíte, že tento bláznivý doplněk nosí je teenageři, jste na omylu. Jsou totiž oblíbení u úřednic v bankách nebo velkých společnostech. Necítí se pak tolik unifikovaně.

Jeleny si oblíbily i známé osobnosti. Nosí ho herečky Zuzana Norisová, Tatina Pauhofová, Michaela Maurerová nebo Zuzana Stivínová. Jelena jste mohli vidět i v televizi: v seriálu Letiště, kde se s ním mohla zdobila herečka Jitka Schneiderová anebo v Noci s Andělem. Někteří lidé mají doma hotovou sbírku. Třeba Soňa Kochová, majitelka castingové agentury, má doma speciální poličku, kde má vystaveno hned pětapadesát jelenů. Některé si koupila, jiné dostala jako dárek.

Brož jelena

Náušnice

Jeleni jsou celí pokrytí barevnými blýskavými kamínky a nechávají se vyrábět na zakázku, aby vám ladili s novým kouskem oblečení nebo s dalšími doplňky. Jsou vyrobení ručně z několika slepených vrstev koženky a speciálního zpevňujícího materiálu, který je uprostřed, díky němuž se jelen při ohybu vrací do původní polohy. Čekací doba je asi jeden týden. Dále je ozdoben nýtky, barevnými kamínky, korálky, peřím, krajkami, broušenými kameny Preciosa a Swarovski. Dvě kamarádky, Barbora Lacová a Kamila Písaříková ručně vyrobili už kolem tří tisíc jelenů. To je docela dost na místo, kde se ženy stále ještě zdráhají obléci si na sebe něco originálnějšího. V jiných zemích se toho nebojí. Například z Japonska si jedna nevěsta objednala digitálního jelena anebo Bára jednou poslala do Portugalska jelena s jejich vlajkou. Určitě je to pro ně velká motivace k vymýšlení nových nápadů a k tvoření nových jelenů.

Čelenky

Sponky

Zaujala jsem Vás a vy teď nevíte kde si koupit svého jelena? Seženete ho v pražských obchodech, jako je Parazit, Pour Pour nebo Qubus. Sehnat ho můžete také přes internet, na stránkách [ odkaz byl odstraněn ]. Nebo můžete Kamilu kontaktovat na mail: kamila@deers.cz a dohodnout se přímo s ní, jakého jelena byste si představovali.

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu