Zimní kolekce trendy kabelek a doplňků 2010

Zimní kolekce trendy kabelek a doplňků 2010

1. ledna 2010, Beinstyle.cz, značkové kabelky, luxusní kabelky, Francesco Biasia, Beinstyle, zimní kolekce, trendy 2010, Fendi, Francesco Biasia, Guess, Versace

Sponzorované odkazy

Stejně tak, jako jsme vám v říjnu představovali podzimní kolekci internetového obchodu Beinstyle, tak i teď, když je zima v plném proudu, bychom vám rádi přiblížili nádherné a luxusní módní doplňky, které tu teď můžete najít. Neboť ačkoliv se teploty sotva vyšplhají nad bod mrazu a vy se tak musíte zahalit do stále teplejšího oblečení, nikde není psáno, že nemůžete vypadat hezky a stylově. Udržte si svůj styl i v mrazivých dnech a nechte se okouzlit nabídkou společnosti Beinstyle.

Kabelky

Asi žádná žena by nepohrdla nějakou krásnou kabelkou od renomované luxusní značky. Kabelka jako taková je nezbytným doplňkem, bez kterého se žena jen tak neobejde a většina z nás si nevystačí pouze s jednou a měníme je i podle ročního období. Pojďme se tedy teď podívat, jaké kabelky nám toto roční období Beinstyle nabízí.

Italská značka Fendi má ve světě módy opravdu věhlas, a to právě pro své kabelky, které si udržují svůj tradiční, ale přesto moderní vzhled. Na internetových stránkách [ odkaz byl odstraněn ] můžete vybírat z kabelek kožených i látkových, z tzv. messengerů i klasických dámských kabelek, které jsou vždy ozdobeny slavným logem společnosti, tedy dvojitým F. Značku Francesco Biasia jsme si již na LuxuryMagu několikrát představovali, a tudíž již možná víte, že se jedná o italskou společnost, která se zaměřuje především na kabelky. Kabelky Francesco Biasia jsou opravdovými skvosty, které podtrhnou krásu a styl každé ženy.

Kabelky Fendi

Kabelky Francesco Biasia

Módní doplňky

Pokud hledáte nějakou výjimečnou šálu, zabrouzdejte v nabídce Beinstyle a možná objevíte to, po čem již nějakou dobu pátráte. Opravdu velmi krásné jsou pánské hedvábné šály Forzieri či vlněné šály Versace, které působí velmi elegantním dojmem. Na Beinstyle můžete samozřejmě najít i elegantní a hřejivé dámské rukavice, například ty od dnes již zmiňované značky Francesco Biasia, nebo rozkošné čepice populární značky Guess.

Šály Forzieri

Šály Versace

Rukavice Francesco Biasia

Čepice Guess

Toto je samozřejmě jen malý nástin toho, co všechno můžete na Beinstyle objevit, pokud vás však i tato nabídka inspirovala, neváhejte a navštivte stránky [ odkaz byl odstraněn ], kde najdete super módní doplňky, které vás v zimě nejen ochrání, ale navíc s nimi budete vypadat stylově a luxusně.

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu