Ann Christine konečně i v Brně!

Ann Christine konečně i v Brně!

9. srpna 2008, Ann Christine, New Yorker, oblečení Ann Christine

Sponzorované odkazy

Nová německá značka Ann Christine je elegantní, exotická a neformální móda pro sebejisté mladé ženy. Brzy budete moci najít obchod této značky již na dvou místech v České republice. K již rozběhlému shopu Ann Christine v obchodním domě Palladium v Praze na Náměstí republiky se již 21. srpna tohoto roku otevře další, a to v Brně na náměstí Svobody v prostorách bývalého New Yorkeru.

Značka Ann Christine rozděluje svůj sortiment do několika samostatných řad. Řada Ann Christine je okouzlující, stylová a zároveň svůdná. Řada AC pak naproti tomu zosobňuje módu okázalejší, je drzá a sexy. Rozkošná řada spodního prádla nazvaná AC Intimate pak předvádí romantické korzety a smyslné kalthotky. Vedle hravé varianty pak AC Intimate nabízí i variantu klasickou. Nádherné plavky pak obstará řada AC Ocean. A nezapomíná se ani na doplňky, je tu AC Accessoires.

Nyní se podíváme blížeji na letní kolekci této značky. Letní kolekce Ann Christine se nese ve znamení extravagantní elegance. Dlouhé maxi šaty s přestřižením pod prsy nebo vzdušné tuniky zvýrazňující ženskost v tom nejlepším slova smyslu. Romantická trička nebo topy z lehkých materiálů se nejlépe kombinují s minisukněmi nebo vyzývavými kraťasy. Můžete si být jisté, že zajistí pozornost všech, kamkoli jen přijdete. Pokud jste velkou ctitelkou hippie módy, pak toto léto se přímo nabízí, abyste svůj šatník osvěžily topy a tunikami s květinovými vzory. Zajímavé jsou v kombinaci s džínami a tentokrát je opravdu jedno, jestli s úzkými, nebo širokými – záleží jen na vás. Pestré vzorované šály v červené, tyrkysové, zelené či fialové dodají vašemu outfitu šmrnc a navodí atmosféru léta v tropech.

Na linii exotiky navazují i doplňky. Pozornost upoutají dřevěné šperky, široké kožené pásky a lehké šátky. Atmosféru vzdálených měst a pláží si tak přinesete až k vám domů. Ženskost a styl zvýrazníte kombinací dlouhých náhrdelníků, pestrobarevných náramků a velkých stylových náušnic – výsledek bude působit uvolněně a letně. Poslední, ale přesto podstatnou tečku vytvoří sluneční brýle s velkými obroučkami, které vás nejen skvěle ochrání před sluncem, ale navíc váš outfit dovedou k dokonalosti.

zdroje: www.ann-christine.net, www.salon.cz, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu