Kabelky Buti – luxus a kvalita

Kabelky Buti – luxus a kvalita

24. prosince 2009, Beinstyle.cz, značkové kabelky, luxusní kabelky, Buti, Beinstyle, kabelky Buti

Sponzorované odkazy

Již několikrát jsme vám na LuxuryMagu příblížili internetový obchod Beinstyle a inspirovali vás ke koupi krásných a značkových módních doplňků, které tu můžete najít. A jelikož nemalá část zboží, které na internetových stránkách [ odkaz byl odstraněn ] můžete najít, jsou luxusní kabelky, dnešní článek věnujeme kabelkách italské značky Buti, které se vyznačují svou kvalitou a propracovaností, aniž by opomíjely moderní look.

Kabelky Buti

Historie značky Buti se začíná psát ve stejnojmenném italském městečku v Toskánsku roku 1958, kdy zakladatelé této značky Pilade a Illo Buti navrhli první kabelky z třešňového dřeva. Právě experimentování s materiály, střihy a důkladné propracování návrhu a konstrukce se staly znakem této značky. Díky těmto vlastnostem je každá kabelka Buti doslova uměleckým dílem.

Dnes společnost řídí dva synové jednoho ze zakladatelů, avšak až na ředitele se ve společnosti moc nezměnilo. Když totiž vstoupíte do dílny, kde kabelky Buti vyrábějí, máte pocit, jako by se zde čas v roce 1958 zastavil. Nikde se nevyskytuje moderní technika, žádné automatické stroje. Továrna je plná starých šicích strojů Singer, klasických razidel s názvem BUTI, prostých regálů, ve kterých najdete spoustu krabiček s různými sponami, na stěně visí řada papírových střihů kabelek. Prostě kouzelný svět provoněn skutečnou vůní té nejjemnější kůže.

Značka Buti již několik let vyrábí kabelky s názvem Caty, pojmenované podle matky majitelů značky. Jsou vyráběny z předních materiálů a šity na klasických ručních šicích strojích a švy dělány ručně. I další kabelky značky Buti se vyznačují svou propracovaností, kvalitou a smyslem pro detail. Jsou šity z nejlepší a nejjemnejší kůže a zdobeny decentními detaily, jako jsou lesklé kovové spony, přesky a kapsičky. Kabelky Buti můžete na Beinstyle vybírat v různých barvách, jako je bílá, běžová, ale i růžová či oranžová.

Caty

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu