Přepychové čepice Roberto Cavalli, Ken Scott či Versace

Přepychové čepice Roberto Cavalli, Ken Scott či Versace

28. prosince 2009, čepice, www.beinstyle.cz, Versace, Roberto Cavalli, kulichy, zimní čepice, módní čepice, trendy čepice, čepice 2010

Sponzorované odkazy

Při takových arktickým mrazech, které zrovna teď v České republice panují, snad nikoho nenapadne vycházet ven bez pořádně teplého oblečení. Nesmíte však zapomínat ani na rukavice a čepice, které nejen že vás ochrání před mrazem, ale také můžou být velmi vkusným a moderním doplňkem. Pokud si potrpíte na luxus a kvalitu, tak přímo pro vás je tu nabídka internetového obchodu Beinstyle, jež nabízí značkové čepice a k nim i rukavice. Dnes se podíváme na elegantní čepice značek Roberto Cavalli, Ken Scott a Versace.

V současné době je nabídka čepic, kulichů a huček opravdu veliká a rozmanitá, a tak si můžete vybírat z mnoha druhů, materiálů i barev. Čepice značek Roberto Cavalli, Ken Scott i Versace jsou poněkud klasičtější a extravagantními prvky rozhodně nepřekypují. To jim však neubírá na stylovosti a díky svému decentnímu provedení se budou hodit jako doplněk ke všemu. A ačkoliv se to na první pohled nezdá, hlavně tedy v případě značky Ken Scott, všechny výše zmiňované značky sídlí v Itálii.

Čepice Roberto Cavalli

O módních doplňcíchch Roberto CavalliBeinstyle jsme již několikrát na LuxuryMagu psali, a tudíž jste si již o nich mohli udělat menší obrázek. Jak možná víte, Roberto Cavalli je mistr potisků a nášivek, které začal jako první aplikovat na džíny. Čepice Cavalli jsou z kvalitní vlny a na [ odkaz byl odstraněn ] můžete vybírat například z bílého, růžového, černého i šedého provedení a vždy s logem společnosti Roberto Cavalli, některé z čepic RC se pyšní též krytaly Swarovski.

Čepice Ken Scott

Ano, jak již jsem zmínila výše, značka Ken Scott je opravdu italská. Návrhář Ken Scott založil svou značku v italském Miláně a dodnes tam společnost sídlí. Ken Scott se proslavil svými květinovými hippie a psychedelickými potisky a výšivkami, avšak čepice této značky jsou trochu střídmější. Můžete vybírat v tmavě modré, bílé a šedé barvě čepic s logem KS.

Čepice Versace

Italská značka Versace se sice v současné době trochu bojí o svou existenci, avšak nadále pro nás zůstává synonymem pro italský luxus a vytříbený vkus. I zimní čepice této značky jsou takové. Ať už si vyberete jednu z vlněných čepic se vzorkem či dvoubarevnou čepici Versace, vždy budete vypadat vkusně a luxusně.

zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu