Stylová i elegantní psaníčka pro slavnostní večery

Stylová i elegantní psaníčka pro slavnostní večery

27. prosince 2009, psaníčka, psaníčko, kabelky, značkové kabelky, plesová sezona, plesové šaty, společenské šaty, malé kabelky, clutch, Beinstyle, Alexander McQueen, Jimmy Choo, Valentino, Judith Lieber

Sponzorované odkazy

Konec roku se blíží na s ním i největší party roku – Silvestr! Jistě už alespoň přemýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe a možná již máte svůj outfit připravený, v žádném případě však nesmíte zapomenout i na velice důležitý, praktický, ale hlavně velmi stylový a krásný doplněk, jakým je kabelka psaníčko. Alespoň jedno by se mělo nacházet v každém dámském šatníku, vždyť jej můžete využít hned několikrát. Plesová sezóna se totiž kvapem blíží. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak krásná a stylová psaníčka můžou být a necháme vás nahlédnout do kolekcí hned několika světových značek, které psaníčka nabízejí.

Již před nějakou dobou se psaníčka přesunula s červených koberců, sálů divadel, slavnostních večírků a plesů do každodenního života a ženy je, stejně jako ve 40. letech, nosí k běžným outfitům. Musím říct, že tento tah návrhářů byl velice povedený, neboť psaníčka v každodenním looku vypadají úžasně a navíc se vám uleví, můžete nechat vaše zada a rámena nechat odpočinout od velkých kabel a vyrazit do města jen se stylovým psaníčkem a la Sex ve městě.

Dnes se však opravdu zaměřím pouze na psaníčka slavnostní, která využijete při velkých společenských akcích, jako jsou právě silvestrovské party, plesy, návštěvy divadel či oper. Psaníčko dnes může vypadat jakkoliv, jedno však zůstává, a to tvar a malé rozměry. Můžete vybírat i z materiálů a provedení. Opravdu slavnostní jsou saténová psaníčka zdobená například perlami, peřím, krystaly či drahým kamením, které vždy vzbudí pozornost.

Jimmy Choo

Světová značka Jimmy Choo je čím dál tím oblíbenější a není se čemu divit, neboť kousky, které z tohoto módního domu vycházejí, ať už se jedná o nádherné boty či právě kabelky, jsou opravdovými hity do černého. Jimmy Choo má prostě styl a psaníčka Jimmy Choo jsou též. Jen se podívejte samy, psaníčka Jimmy Choo jsou stejně i jako jiné kabelky velmi originální a co kus, to naprosto jiné provedení.

Valentino

Valentino je znám především svými pohádkově krásnými šatami pro dámy, ale i kabelky Valentino jsou jako velmi krásné. Psaníčka Valentino jsou potažena lesklým saténém a ozdobena velkou mašlí. Nepřehlédnutelné.

Alexander McQueen

Alexander McQueen je prosluslý svými avantgardními a neobvyklými vizemi, takže ani jeho kabelečky psaníčka nemůžou být jiné než avantgardní a zcela originální. Už jen tvarem se liší a co teprve provedením. No jen samy posuďte, psaníčko s lebkou místo otvírání je opravdu typické mcqueenovské. Tyto kabelky se tedy spíš asi budou hodit na frivolnější party než třeba do opery.

Judith Leiber

O tom, jak hodně luxusní a zároveň originální můžou být psaníčka, vás nyní přesvědčí psaníčka Judith Leiber, která by se dala nazvat již opravdovými klenoty. Jsou totiž hojně posázeny krystaly a stojí v přepočtu i 90 tisíc korun.

Psaníčka na Beinstyle

Pokud si chcete pořídit luxusní psaníčko velmi pohodlným způsobem, můžete navštívit stránky internetového obchodu Beinstyle, který nabízí překrásná psaníčka několika značek, mezi nimi i Francesco Biasia, Ripani, Maddalena Marconi či Julia Cocco.

Zdroje: [ odkaz byl odstraněn ], www.net-a-porter.com, www.jimmychoo.comwww.polyvore.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu