Pánské zimní bundy 2010

Pánské zimní bundy 2010

5. ledna 2010, Pánské zimní bundy, sportovní, elegantní, pánské zimní bundy, zimní bundy 2010

Sponzorované odkazy

Stále více a více mužů dbá osvůj vzhled a ošacení. Letošní rok nabízí pánům široký výběr jak ležérních, tak extravagantních bund. Zkušení muži dovedou správně a vhodně kombinovat a docílit výsledku tak úchvatného, že se za nimi otočí každá žena. Například některé bundy se dají oživit šálou nebo stylovou pokrývkou hlavy. Nemusíte nosit kravaty, nažehlené košile a saka, abyste vypadali jako gentlemani. Existují i takové modely bund, které jsou jednoduché, elegantní a vypadají nenuceně a pohodlně. Velmi dobře vypadají tmavé bundy doplněny barevnou šálou, rukavicemi, taškou, trendy čepicí nebo pestrobarevným rolákem nebo svetrem.

Zimní bundy jsou velmi důležité zimní oblečení, a proto jejich výběr neberte na lehkou váhu. Také prošly v poslední době dramatickým vývojem a neplní jen estetickou funkci, ale dají se také využít prakticky. Materiály jsou nepromokavé, obsahují sněžné pásy, mají výstupy na mp3 přehrávače a sluchátka. Na rozdíl od kabátů jsou zimní bundy nemačkavé, více zahřejí a jsou mladistvé i sportovně elegantní zároveň.

Každý má jiný vkus. Zimní bunda by měla být především kvalitní a vydržet i několik sezón. Záleží také na tom, kam chcete zimní bundu nosit. Někdo si potrpí na elegantní modely, které se hodí do práce i na skleničku po práci. Jiný zase preferuje sportovní styly zimních bund, které se využijí na horách, při sportu nebo na procházkách zasněženou krajinou.

Sportovní bundy

Letošní zimu neovládají jen tmavých odstínů, jako jsou černá, šedá, hnědá nebo tmavě modrá. V nabídce jsou i barevné a vzorované kousky pro milovníky trendy barev. A také fialová, která se stále více objevuje v pánském šatníku. A co je mnohem důležitější než barva je, že vás zahřejí v chladném a deštivém počasí. Z těchto bund přímo dýchá pohodlí, styl a sebevědomí.

686 / Armada / Vans / Billabong / Billabong / Billabong / 686 / The North Face / Burton

Elegantní bundy

Všichni dobře víme, že bundy nejsou jen ryze praktickou součástí, ale bývají i vhodným módním doplňkem. Jsou navrhovány s invencí a vkusem, stávají se ikonami generací. Časy, kdy šlo pouze o ochranu těla před nepříznivými vlivy jsou již dávno pryč. Kvalitní zimní bunda musí splňovat mnoho dalších kritérií a jedno z nich je i elegance.

Carhartt / Carhartt / Kelvin Klein / Dolce & Gabanna / Emporio armani / Spiewak

Zdroj: www.selectism.com, www.ioffer.com, www.fashionising.com, www.backcountry.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu