Sexy doma i na procházce / Stylové teplákové soupravy

Sexy doma i na procházce / Stylové teplákové soupravy

8. ledna 2010, Teplákové soupravy, tepláky, mikina, Juicy Couture, Terranova, Victoria´s Secret, sportovní oblečení, oblečení na doma, domácí oblečení

Sponzorované odkazy

Většinu celého dne trávíme v oblečení do školy do práce nebo pak v elegantnějších modelech, ve kterých vyrážíme do divadla, na plesy a na další nejrůznější společenské akce. V tomto článku se ale podíváme naopak za příjemnými domácími modely teplákových souprav, ve kterých se rozhodně nebudete muset stydět otevřít dveře ani tomu krásnému sousedovi odnaproti.
Proč doma v chodit v úzkých džínách, když příjemný večer nebo lenošivý víkend můžeme strávit v pohodlných teplácích a mikince, které nás nejen pěkně zahřejí ale i v nich budeme skvěle vypadat. Navíc se v nich můžeme krásně stočit do klubíčka na gauči a nikde nás nebude nic tlačit.
Pojďme se teď společně podívat ta některými modely teplákových souprav značek Terranova, Juicy Couture a Victoria´s Se­cret, kterými se můžeme nechat inspirovat.


Terranova

Italská módní značka Terranova je u svých zákazníků oblíbená nejen kvůli velice dostupným cenám, ale také i díky nabídce mnoha stylových a moderních outfitů.
Tato módní společnost nabízí mimo elegantních outfitů, také modely sportovní a na doma, mezi které můžeme zařadit nejrůznější teplákové soupravy, samotné tepláky nebo různé typy mikin.
Inspirovat se můžeme hned prvním modelem sametově hladké teplákové soupravy fialkové barvy s mikinou na zip a s tepláky s rafinovaným stahováním nohavic.
Inspirovat se ale můžete i kombinací několika modelů, v nichž se nemusíte bát vyrazit ani ven. Tento outfit je velice nápaditý a šik.


Juicy Couture

Neopomeneme si ukázat ani pár modelů známé a námi nedávno představované značky Juicy Couture. A že je opravdu z čeho vybírat. Široký sortiment značky Vám umožňuje pořídit si přesně takový model, jaký chcete.
Teplákovou soupravu jednobarevnou s nápisem i bez, soupravu v méně obvyklejším barevném vzoru a v úzkém střihu tepláků dole opět na rafinované a zároveň praktické stahování či teplákovou soupravu s rozšiřujícím střihem nohavic.
Vybírat dále můžete samozřejmě i z dalších pestrých barev, vzorů a střihů, které Vám tato společnost nabízí.


Victoria´s Secret

U této příležitosti by bylo skoro až neodpustitelné vynechat exkluzivní značku Victoria´s Se­cret, kterou miluje mnoho žen i mužů po celém světě.
Pohodlné modely krásných teplákových souprav jsou totiž snadno k dostání i u tohoto brandu.
I zde se můžete nechat inspirovat kombinací tříčtvrtečních tepláků a mikiny s přední kapsou v šedé barvě. Celkově vypadá model velice pohodlně.
Také ve zbývajících třech různě barevných modelech teplákových souprav značky Victoria´s Secret se budete cítit volně a příjemně.
Kvalitní materiály teplákových souprav Vám zaručí komfortní odpočinek po náročném dni i při klidném víkendu a moderní střihy zároveň zajistí, že v nich budete vypadat pořád sexy.


Teplákové soupravy můžete navzájem kombinovat a nemusíte se bát ani mixu barev vašich outfitů. Navíc je samozřejmě můžete nosit nejen doma, ale využít je budete moci i na procházkách. Investovat tak do pár kvalitnějších teplákových souprav se Vám vždy vyplatí.


„Zdroj“: www.bloomingdales.com, www.shopstyle.com, www.terranova.comwww.victoriassecret.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu