Dior - The Lady Noire Affair

Dior - The Lady Noire Affair

6. leden 2010, Dior, THE LADY NOIR AFFAIR, Lady Dior, Marion Cotillard, kabelky Dior, John Galliano

Sponzorované odkazy

Dior na sebe chtěl upozornit, a proto vytvořil kampaň – „Lady Noire Affair“. Je to šesti a půl minutový triller (film noir) od režiséra Oliviera Dahana (režíroval například Edith Piaf). Samotný Dior začal tvořit koncem 40. let, kdy žánr film noir byl velmi oblíbený.

Dior - The Lady Noire Affair (http://www.luxurymag.cz)

Hlavní roli ztvárnila velmi půvabná Marion Cotillard jako dokonalá femme fatale, typická žena 50. let, jejíž šarm a eleganci oblečení a doplňky od Diora skvěle podtrhují. Francouzská kráska, držitelka Oscara, vystřídala ikony jako Monicu Bellucci, Diane Kruger nebo Carlu Bruni Sarkozy, které Dior reprezentovaly v minulosti.

Dior - The Lady Noire Affair (http://www.luxurymag.cz)

Lady Noire Affair je první ze série čtyř krátkých filmů, jehož hlavním úkolem bylo předvést dokonalou kabelku Dior. Mimo to film obsahuje i spoustu velkých záhad. Třeba kdo je James? Proč má Marion na konci filmu blond vlasy? Proč pro ní přiletěla helikoptéra? Nechme se překvapit.

Dior - The Lady Noire Affair (http://www.luxurymag.cz)

Na fotografii Marion balancuje na vrcholu Eiffelovky v jehlových botičkách, oblečená v malých černých šatech od Gallianiho a v ruce drží, jak jinak než “Lady Dior”.

Dior - The Lady Noire Affair (http://www.luxurymag.cz)

Toto je ten typ reklamy, které vás nadchne k tomu, abyste si okamžitě šly koupit kabelku Lady Dior do samého srdce Paříže. Kabelka byla poprvé vyrobena v polovině 90. let a velmi si jí oblíbila i princezna Diana. Dokonce se říká, že přízvisko “Lady” bylo této kabelce vybráno na počest princezny z Walesu. To samozřejmě přineslo značce velkou popularitu. Co se designu týče, prošívání (tzv. vzor cannage) bylo převzato ze židlí Napoleona III., které Dior vlastnil.

Dior - The Lady Noire Affair (http://www.luxurymag.cz)

Třeba na nás čeká vysvětlení v další sérii, tentokrát s názvem Lady Rouge. Některé záběry v druhé části kampaně byly natočeny v Šanghaji. Lady Noir žije v Paříži a Lady Rouge v New Yorku. Znamená to tedy, že druhé video bude z newyorského prostředí? V druhém díle se nezmění jen místo, ale i režisér, tentokrát to bude David Lynch, a tudíž se máme opravdu na co těšit.

Zdroj: www.ladydior.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu