Dior - The Lady Noire Affair

Dior - The Lady Noire Affair

6. ledna 2010, Dior, THE LADY NOIR AFFAIR, Lady Dior, Marion Cotillard, kabelky Dior, John Galliano

Sponzorované odkazy

Dior na sebe chtěl upozornit, a proto vytvořil kampaň – „Lady Noire Affair“. Je to šesti a půl minutový triller (film noir) od režiséra Oliviera Dahana (režíroval například Edith Piaf). Samotný Dior začal tvořit koncem 40. let, kdy žánr film noir byl velmi oblíbený.

Hlavní roli ztvárnila velmi půvabná Marion Cotillard jako dokonalá femme fatale, typická žena 50. let, jejíž šarm a eleganci oblečení a doplňky od Diora skvěle podtrhují. Francouzská kráska, držitelka Oscara, vystřídala ikony jako Monicu Bellucci, Diane Kruger nebo Carlu Bruni Sarkozy, které Dior reprezentovaly v minulosti.

Lady Noire Affair je první ze série čtyř krátkých filmů, jehož hlavním úkolem bylo předvést dokonalou kabelku Dior. Mimo to film obsahuje i spoustu velkých záhad. Třeba kdo je James? Proč má Marion na konci filmu blond vlasy? Proč pro ní přiletěla helikoptéra? Nechme se překvapit.

Na fotografii Marion balancuje na vrcholu Eiffelovky v jehlových botičkách, oblečená v malých černých šatech od Gallianiho a v ruce drží, jak jinak než “Lady Dior”.

Toto je ten typ reklamy, které vás nadchne k tomu, abyste si okamžitě šly koupit kabelku Lady Dior do samého srdce Paříže. Kabelka byla poprvé vyrobena v polovině 90. let a velmi si jí oblíbila i princezna Diana. Dokonce se říká, že přízvisko “Lady” bylo této kabelce vybráno na počest princezny z Walesu. To samozřejmě přineslo značce velkou popularitu. Co se designu týče, prošívání (tzv. vzor cannage) bylo převzato ze židlí Napoleona III., které Dior vlastnil.

Třeba na nás čeká vysvětlení v další sérii, tentokrát s názvem Lady Rouge. Některé záběry v druhé části kampaně byly natočeny v Šanghaji. Lady Noir žije v Paříži a Lady Rouge v New Yorku. Znamená to tedy, že druhé video bude z newyorského prostředí? V druhém díle se nezmění jen místo, ale i režisér, tentokrát to bude David Lynch, a tudíž se máme opravdu na co těšit.

Zdroj: www.ladydior.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu