Zimní móda na LuxuryMag v prosinci 2009

Zimní móda na LuxuryMag v prosinci 2009

7. ledna 2010, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, módní trendy, zimní móda, trendy 2010

Sponzorované odkazy

Prosinec je za námi a váš oblíbený magazín LuxuryMag vstupuje do dalšího roku a i v novém roce, tedy roce 2010, vám bude přinášet novinky z aktraktivního prostředí módy, životního stylu, luxusní techniky a cestování. Nyní se však ještě ohlédneme a připomeneme si, jak vypadal LuxuryMag v prosinci roku 2009.

Prosinec 09 na LuxuryMagu byl obzvláště pestrý a zajímavý. Věnoval se jak typicky zimním tématům, tak i zajímavým novinkách ze světa high fashion a a neopomenul ani tolik oblíbené módní tipy.

Prosinec je samozřejmě hlavně měsícem Vánoc, a tudíž jsme pár článků pojali i jako inspiraci ke koupi vánočních dárků pro vaše blízké. Za zmínku jistě stojí článek o vánoční kolekci Swarovski, kterou můžete i nadále zakoupit, nebo článek věnovaný vánoční nabídce internetového obchodu Beinstyle:http://www.luxurymag.cz/…u-beinstyle/, kde můžete nakupovat krásné luxusní módní doplňky i v novém roce, ať už jako dárek pro vaše blízké nebo jen pro vlastní potěšení. Dalším významným dnem v prosinci je samozřejmě Silvestr a s ním spojené párty a pokud jste si nevěděly rady, co onen slavný den na sebe, LuxuryMag vám přinesl hned několik článků, které vám jistě s vymýšlením vhodného party outfitu poradily, a ke kterým se, doufáme, budete vracet i při nadcházející party a plesové sezóně. Pokud je řeč o plesech, kromě šatů budete také potřebovat elegantní Psaníčko, s jehož výběrem jsme se vám také snažili pomoci.

Prosinec byl vcelku mrazivý a ani leden zatím nedělá ostudu svému jménu. Při nízkých teplotách vás pak ochrání Stylové dámské bundy či sportovní kabáty. Velmi praktické a zároveň trendy jsou i chlupaté boty, nesmíme zapomínat ani na Šály či čepice. O tom všem, jste se na LuxuryMagu mohli v prosinci dočíst.

Novinky ze světa high fashion tentokrát obstarali dva velmi kreativní a originální návrháři. Prvním z nich byl Alexander McQueen a jeho nevídaná přehlídka nazvaná Pluto’s Atlantis, druhým byl francouz Christian Louboutin, který si pro spolupráci vybral panenku Barbie ku oslavě jejich 50. narozenin a vznikla tak krásná kolekce barbie botiček a ještě krásnější fotomontáže. Za Česko se představila nová unikátní designerská značka ZAJATY a návrhář Osmany Laffita

Doufáme, že vás prosincová nabídka LuxuryMagu uspokojila a i v roce 2010 nám zachováte svou přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu