Střevíčky na doma / V teple krásných bačkůrek

Střevíčky na doma / V teple krásných bačkůrek

16. ledna 2010, domácí obuv, Topshop, Victoria´s Secret, bačkůrky, pantoftlíčky, pantoflíčky na podpatku, balerínky, mokasíny, slippers

Sponzorované odkazy

Když přijdeme domů z práce, ze školy nebo vlastně odkudkoliv, kde dlouho chodíme, potřebují si naše chodila odpočinout a v zimě navíc pořádně zahřát.

bačkůrky. Ty tam jsou doby, kdy bačkůrky byly jen pro ty nejmenší ratolesti. Módní styly posledních let jsou neúprosné, a tak se stylově můžeme oblékat a obouvat nejen do společnosti, ale i na doma.
Podívejme se jak se tedy doma stylově obout do pohodlných a roztomilých střevíčků. Jen pozor, abyste se v nich necítili až tak dobře, že v nich odejdete rovnou do práce.


Balerínky a mokasíny i na doma

Balerínky a mokasíny teď máte možnost nosit nejen venku a v létě, ale i v zimě a doma. Navíc si víc než kdy jindy můžete pohrát s barvami Vaší domácí obuvi.
V kanceláři sice občas opravdu musíte být elegantně černá, doma si pak ale můžete s klidem nazout sytě růžové či fialové balerínky s mašlí nebo červenou hvězdou.
Zkusit můžete ale i domácí balerínky v módním zlatém odstínu. V teploučku budou Vaše nožky i v pěkně chlupatých mokasínech.


Botičky na doma pokaždé jinak

Módní společnost, námi často předkládaná, Victoria´s Secret představuje i kolekci domácí obuvi, anglicky takzvaně slippers.
Inspirovat se můžete celou širokou škálou bačkůrek, kde naleznete jak roztomilé plyšové tak i luxusní saténové pantoflíčky, kotníkové chlupáče, ale třeba i vysoké pletené ponožkové bačkůrky s pevnou podrážkou.
Značka Victoria´s Secret je tu, aby Vám prostě splnila vše, na co jen si vzpomenete.


U značky Victoria´s Secret se ale ještě na chvíli zastavíme. Pro ty z nás, které ani doma nemohou zapomenout na vysoké střevíčky, si Victoria´s Secret připravila sexy pantoflíčky na podpatku.
Nechat zlákat se můžete následující ukázkou třech modelů těchto sexy střevíčků na doma, a to v barvě bílé, černé a vášnivé červené.


Chlupáče Topshop

Ani anglická módní společnost Topshop nezapomíná na pohodlí svých zákaznic doma a ve svých kolekcích stylového oblečení jim nabízí i různé modely domácí obuvi.
Své zmrzlé nožky můžete po celém dni obléci do příjemných chlupatých bačkůrek, které Vás zcela jistě zahřejí. Vybrat si můžete mezi vyšší chlupatou obuví nebo mezi pletenýma bačkůrkama s barevnou bambulí.


„Zdroj“: www.topshop.com, www.victoriassecret.com, www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu