Street móda, to je Reporter

Street móda, to je Reporter

9. ledna 2010, Reporter, bundy, mikiny, svetry, street moda, hip hop moda, hip hop oblečení

Sponzorované odkazy

Společnost REPORTER vznikla na počátku 90. let. Registrace značky proběhla v roce 1994. Od té doby se rozvíjí síť prodejen po celé Evropě. V České Republice REPORTER otevřel první obchod v roce 2005. V současné době je otevřeno 12 značkových prodejen a jsou převážně umístěny v nákupních centrech po celé ČR.

Reporter vyrábí kvalitní, módní a cenově dostupnou street módu. Je to osobitý styl módy a nesmí být zaměňován s hip hop módou. Jeho kořeny jsou ve skeatboardingu a „skatewear“ z roku 1980. Street móda je zpravidla spojována s kulturou mladých lidí a je nejčastěji vidět ve velkých městských centrech.

Tváří značky Reporter je Míra Hejda. Jméno, které již několikrát zaznělo v rádiu (Kiss Proton, FUN1) nebo v televizi (ZAK TV, Prima). Možná jste si ho také již najali na maturitní ples. Na následujících fotkách si můžete Míru prohlédnout jako modela.

Bundy

Vybrat si můžete ze široké škály bund od bílých, přes vesele zbarvené, až po černé. Z tmavších odstínů je tu károvaná nebo lesklá prolínavá bunda s kapucí a kožíškem. S khaki bundou s širokým žebrovaným límcem u krku již nebudete potřebovat ani šálu. Ovšem jen kvůli zahřátí, protože k této bundě se bude výborně hodit barevná šála, rukavice a v této zimě i čepice ve stejné barvě jako všechny doplňky. Z barevných variant si můžete vybrat vzor do proužku nebo do kruhů. Obě vypadají nádherně.

Mikiny

Opět velmi kvalitní oděv, který patří mezi základní kousky sportovně založených dívek. Pokud opět začneme od tmavých odstínů, můžete vidět černou mikinu z polyesteru, která moc nezahřeje, proto hodí spíše na léto. Kombinace hnědé se světle modrou vypadá moc pěkně a co teprve když se k tomu přidají retro nápisy. Kočka budete v modré mikině se stejným obrázkem. Pokud vám v šatníku chybí nějaká zajímavá mikina bez obrázků nebo nápisů, nechte se inspirovat touto s malými pravidelnými vzory. A teď dvě mikiny pro barbínky. Delší růžová mikina s nápisem nebo růžovo-šedá s kapucí a na zip. Zde si všimněte lampasového zakončení, které dodá mikině ten správný šmrnc. Zajímavý obrázek, srdce na klíč je na šedé mikině s širokým límcem. Barevné mikiny jsou s podobnými vzory jako u bund, jsou to kruhy a asymetrické pruhy.

Svetr

Další důležitý oděv v zimě je svetr. Ve fantazii se meze nekladou. Uvolněte se a vyberte si z těch barevnějších. V tomto období je šedi kolem nás víc než dost. Nedávno jsem slyšela výsledky průzkumu, kde muži vybíraly ze třech dívek, z nichž každá měla na sobě jinou barvu šatů. Ve skutečnosti to byla jen jedna dívka, která byla oblečená v modrých, zelených a červených šatech. Nejvíce je zaujala dívka oblečená v červených šatech. Takže dívky, pokud chcete zaujmout, zvolte červenou.

Zdroj: www.e-reporter.cz

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu