Letní mámení od Denny Rose / letní kolekce oblečení od Denny Rose

Letní mámení od Denny Rose / letní kolekce oblečení od Denny Rose

10. srpen 2008, Denny Rose, oblečení Denny Rose, dennyrose.it, dennyrose.cz, Denny Rose e-shop

Sponzorované odkazy

Denny Rose je originální, rafinovaná a velmi kvalitní italská značka známá v Evropské unii. Oblečení Denny Rose je nádherné a propracované a je určena dívkám, ženám a dámám, které chtějí být sexy a in. Díky střihům, propracovanosti a detailům se každá žena v modelech Denny Rose stane sředem pozornosti.

Denny Rose je italská značka, která sídlí ve městě Carpi v provincii Modena. Dnes kromě celého italského území prodává své oblečení v dalších mnoha zemích Evropy a Japonsku. V České republice byla značka Denny Rose uvedena teprve nedávno, a to v dubnu letošního roku, kdy ji na exkluzivní módní přehlídce představila Alena Šeredová. Denny Rose na českém trhu zastupuje společnost DE RO CZ s.r.o., a tudíž obchody této značky najdete v Praze v NG Fénix a v OC Chodov, dále pak ve Znojmě a v Třebíči. Jedním z prodejců Denny Rose je i Móda Neo. Do budoucnosti se připravují i další otevření, a to například v Hradci Králové, Plzni či Českých Budějovicích.

Kolekce Denny Rose jsou opravdovým uměleckým dílem. D. R. nabízí širokou škálu oblečení: tílka, trička, blůzky, košile, svetry, šaty, kraťasy, kalhoty, jeansy, sukně, bundy, kostýmy, společenské šaty, saka, boty, kabelky, pásky, čepice, klobouky nebo bižutérie. Denny Rose je také zárukou kvality, protože látky, které používá, jsou získávány z přísně kontrolovaných zdrojů, a tudíž je koupě kousku oblečení od Denny Rose (vzhledem k nepříliš nízké ceně) investice, která se vám uřčitě vyplatí .

Kolekce Denny Rose pro léto 2008 se nechala inspirovat hippie módou, a tudíž v ní můžeme najít spoustu dlouhých, rozevlátých etno šatů a tunik s kytičkovanými vzory, široké džíny, nezbytné náramky, korále a náušnice. Dále pak nabízí romantické blůzky s volánky, které rafinovaně odkrývají ramena či záda, rozverné krátké sukénky a šortky nebo barevné topy s vtipnými potisky. Jedním slovem: Nádhera!

zdroje: www.dennyrose.cz, www.dennyrose.it

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu