Pánské trenky: Styx, Reprezent i Horsefeathers

Pánské trenky: Styx, Reprezent i Horsefeathers

24. ledna 2010, trenýrky, trenky, boxerky, Represent, Horsefeathers, Styx, spodní prádlo, pánské spodní prádlo, značkové spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Boxerky, trenýrky, trenky, to výběr pánského spodního prádla s volnými nohavičkami. Trenýrky jsou mnohem více upřednostňovány, protože na trhu je mnoho stylových variací a nositeli poskytují pohodlí. Oproti tradičním slipům nabízejí trenky mnohem větší svobodu ve výběru textilie a střihu.

Historie

Již staří Římané nosili pod tógou trenýrky hodně podobné jako dnes. V USA před občanskou válkou byly nošeny trenky z vlněného flanelu a byly posazeny hodně nízko. Trend trenýrek byl pak nakrátko přerušen jednodílným prádlem. Trenýrky a slipy se staly zase módní ve 30. letech 20. století. V té samé době bylo vyráběné prádlo s gumou v pase, které lze nazývat pravými trenýrkami. Později se do designu spodního prádla dostal větrací otvor. Dnes jdou boxerky nejoblíbenější typem spodního prádla pro muže.

Jak si vybrat ty pravé

Nejdůležitější je samozřejmě pohodlí. Pokud si na sebe vezmete po nějaké době slipy, na které nejste vůbec zvyklí, projeví se to na vaší náladě. Budete nervózní a nebudete se cítit „ve své kůži“. Proto raději sáhněte po tom, na co jste zvyklí. Staré, seprané, vytahané kousky okamžitě vyřaďte ze šuplíku a hůrá na nákupy. Vsaďte na dobře padnoucí spodní prádlo kvalitního materiál, ideální je bavlna s příměsí lycry. Pokud máte nízký trup, opticky ho

Represent

Klasické pánské boxerky Represent nabízí klasické vzory – kostičky, proužky nebo jednobarevné. Pro všechny pány a může jsou připraveny moderní a kvalitní boxerky. Pro náročnější zákazníky zas boxerky s originálním potiskem. Toto moderní spodní prádlo budete nosit rádi kdykoliv a kamkoliv.

Celopotištěné trenky Originální potisk, komfort a vysoká kvalita, to jsou synonyma značky Represent. Trenky jsou nabízeny v tmavých i světlých barvách a ve všech velikostech.

Trenýrky s ozdobnou vytkávanou gumou v pase je skvělou volbou. Jsou velice pohodlné a jistě vás na první pohled uchvátí svými odvážnými vzory. Trenky jsou zhotoveny ze stoprocentní bavlny.

STYX

Nejprve bych ráda zmínila něco o historii této známé znáčky. Boxerky této české značky spatřily světlo světa na vánoce roku 1996, jako první alternativa slipů. Od té doby prochází neustálým vývojem. Díky novým technologiím, módním trendům i stále větším nárokům na pohodlí je stále co zlepšovat a na čem pracovat. Kvalita je na prvním místě, i proto se staly velmi oblíbené u zákazníků všech věkových kategorií i postavení, ale i u řady českých a mezinárodních celebrit. Některé se dokonce stali tvářemi katalogů STYX.

Trenýrky Styx nejsou oblíbeny jen pro pohodlnost, ale i pro jejich jedinečnost. Z jednoho kusu dezénu je vyrobeno jen několik originálních kusů a vy si můžete být jisti, že stejné trenýrky bude nosit maximálně pět lidí na světě.

Klasický vzor – proužky, kostičky, pro zamilované, maskáčové nebo se vzory lebek.

Sport Satén Elastické

Horsefeathers

Horsefeathers v České Republice podporuje a obléká všechny ridery, skejťáky a snowborďáky již od roku 1994. Při své výrobě nezapomněl ani na důležitý doplněk, který jim jen přidá na dokonalosti, trenýrky.

Zdroj: www.horsefeathers.cz, www.styx-underwear.cz, www.represhop.eu

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu