Luxusní kabelky Benetton

Luxusní kabelky Benetton

15. ledna 2010, kabelky, Benetton, butiky Benetton, Giuliana Benettone, kabelky Benetton, módní, benetton móda, benetton oblečení, benetton fashion

Sponzorované odkazy

Známou „barevnou“ módní společnost Benetton jsme si již nejednou představovali. Dnes se za touto značkou podíváme znovu. V dnešním článku si představíme modely kabelek, které zákazníkům módní butiky Benetton nabízejí.
Nejdříve si ale jen krátce znovu připomeneme historii této značky.

Historie

Módní společnost Benetton založila Giuliana Benettonová, která si do společnosti postupně přizvala i její tři sourozence. V roce 1968 pak společně otevřeli první butik v italském městě Belluno. Postupně se tato módní společnost rozvíjela a stávala více a více oblíbenou. V současné době se butiky Benetton nacházejí po celém světě a svými kvalitními a moderními produkty uspokojuje řady zákazníků a získává si nové.
Butiky Benetton nabízejí zákazníkům pestrý výběr kvalitních modelů oblečení a módních doplňků pro ženy, muže i děti.
My se dnes, jak jsem již zmiňovala na začátku, podíváme za kolekcí módních doplňků – za módními kabelkami Benetton.


Zelenohnědá inspirace Benetton

buticích Benetton si tak můžete pořídit například některou z luxusních kabelek v módní zelené či hnědé barvě.Vybrat si můžete nejen mezi barvami, ale i mezi tvarem a stylem.
Elegantněji budete působit s kabelkami menšími, sportovnější, ale ne úplně zcela sportovní look znásobíte pomocí dalších dvou kabelek větších rozměrů s dvěma praktickými a zároveň velice působivými zipy.


Fialové okouzlení Benetton

Říká se, že fialová barva je nová černá. Snad proto, že tato barva sluší skoro každému a že se hodí ke každé barvě.
Fialovou barvou navíc, oproti černé, váš model naprosto oživíte a dodáte pořádný šmrnc. Nebojte se mixovat barvy vašich módních kousků ani vy a poskládejte si barvy podle Vaší nálady.
Na začátek se můžete nechat inspirovat těmito fialovými krásnými a hebkými kabelkami a zkombinovat je třeba se zeleným rolákem a černými kalhotami.


Kabelky se vzorem Benetton

Kromě jednobarevných kabelek si u Benettonu mů­žete pořídit také nějakou kabelku se vzorem Benetton. Vybrat si můžete podle rozměrů, barev i tvaru. Jakápak bude ta vaše pravá?


Oblíbená módní společnost Benetton však nepřikládá velký důraz pouze na samotný vzhled kabelek, velký význam pro ni má i použití kvalitních materiálů při výrobě kabelek a ostatních produktů, ale i naslouchání zákazníků a plnění jejich přání.

Zdroj: www.benetton.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu