Stylové, kvalitní a české kabelky Baťa

Stylové, kvalitní a české kabelky Baťa

28. ledna 2010, Baťa, kabelky Baťa, useň, pánské tašky, psaníčka, kabelky

Sponzorované odkazy

Česká módní společnost Baťa se soustřeďuje hlavně na výrobu obuvi. Mezi další produkty společnosti Baťa patří ale i oblečení a nejrůznější módní doplňky, na které se dnes podíváme. Přesněji si předvedeme pár modelů z kolekce kabelek Baťa.
Ukážeme si kabelky kvalitní klasické černé kabelky vyrobené z usně, módní stylové kabelky s třásněmi, barevné modely kabelek, úžasné kabelky moderní hnědé barvy, společenské kabelky do ruky neboli psaníčka a na závěr se podíváme na modely pánských tašek.


Černé kabelky z usně

Klasická černá kvalitní kabelka by měla být základem kolekce kabelek každé ženy. Společnost Baťa nabízí svým zákazníkům pestrou škálu právě takovýchto kabelek. Kabelky jsou vyrobeny z usně, což je jednoduše řečeno, zpracovaná kůže.
Níže zobrazené kabelky Baťa jsou kabelky větších rozměrů, do kterých se Vám vejde více než jen klíce od bytu, telefon a diář. Zcela jistě tam uložíte i nějaké poznámky, desky a malou svačinku do práce.
Některé kabelky jsou navíc opatřeny přídavným páskem neboli popruhem, díky němuž si můžete kabelku pohodlně převěsit přes rameno. A nebo si ho naopak odepnout a tašku nosit na jednom rameni, v ruce nebo stylově na předloktí.


Kabelky s třásněmi

Třásně všeobecně jsou poslední dobou velice stylovým doplňkem. Nejen na botách, oblečení – třeba vestičkách, ale také i na kabelkách. A protože společnost Baťa patří mezi společnosti ostře sledující i ty nejposlednější trendy, můžete si v obchodech Baťa takovou kabelku s třásněmi lehce pořídit.
Třásně na kabelkách neoživí pouze samotnou kabelku, ale dodá správný look i celému outfitu.


Barevné kabelky Baťa

Mnoho z nás nás touží po všelijakých barvách kabelek. Čím více, říkáme si, tím lépe si můžeme s barvami pohrát. Inspirovat a nějakou si pořídit můžete i u společnosti Baťa. Namixujte si svůj vlastní barevný outfit a zpestřete ho krásnou barevnou kabelkou třeba z obchodů Baťa.


Hnědé kabelky

Černá a hnědá jsou dvě základní barvy našich oblíbených módní doplňků, v našem případě kabelek. Podívejte se, jaké kabelky vám v této barvě nabízí Baťa.
Díky pestrému výběru odstínů této hnědé barvy, si zde i vy můžete vybrat přesně takovou hnědou, jakou si jen přejete.


Společenské kabelky

Vybrat si zde můžete nejen kabelku například do práce či do školy, ale také i na různé společenské akce.
Inspirujte se výběrem z následujících tří kabelek, psaníček do ruky i s řetízkem před rameno.
Zanedlouho nás opět čeká plesová sezóna, a tak je na čase začít se ohlížet po plesových mini-kabelkách, aby vám neunikla ta, která nadchne a ostatní upoutá.


Pánské tašky

Nejen ženy ale i muži rádi nosí tašky. Velice oblíbené, praktické a zároveň stylové a moderní jsou pánské tašky přes rameno. I takové si můžete u společnosti Baťa pořídit.
Vybírat si panové mohou například mezi různými odstíny hnědé a černé.


„Zdroj“: www.bata.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu