Inspirace: Oblečení na party 2010

Inspirace: Oblečení na party 2010

25. ledna 2010, oblečení na párty, party, šaty, večerní šaty, koktejlky, úzké džíny, topy, společenské šaty, oblečení na party

Sponzorované odkazy

Silvestrovské hýření už je sice za námi, ale většinu z nás ještě čekají různé firemní večírky, oslavy narozenin nebo párty s přáteli. Jedinečná příležitost udělat si radost novými šaty, zkrášlit se a upoutat pozornost vysněného protějšku či současného partnera. Příprava na party je složitá kombinace několika složek – dokonalé líčení, účes, precizní manikúra a v neposlední řadě perfektní oblečení sladěné bezchybně s doplňky. Ideální je sladit všechny prvky dohromady. Líčení musí jít v souladu se zvolenou barvou oděvu a účes by měl ladit s celkovým stylem.

Zaměříme se na následovné typy večírků – formální večírek, při němž se budeme držet elegantnějšího stylu a divoká party, na kterou se nebojíme zvolit odvážné oblečení. Výhodou je, že šaty z firemního večírku užijete při návštěvě divadla nebo jakékoli slavnostní příležitosti. Jeany jsou zase nepostradatelný prvek každého šatníku a nějaký ten odvážnější top se vždycky hodí na milostnou schůzku. Tedy správná žena si dokáže vše bezkonkurenčně odůvodnit. Proto bude nejspíš nezbytné koupit si k novým šatům novou kabelku a co by to bylo za model, kdyby kabelka neladila se střevíčky.

Zdá se, že jsme výborně připraveny vydat se na velké nákupy v párty stylu.

Nesmrtelná elegance večerních šatů

První kategorií, na níž se zaměříme, jsou výše zmíněné firemní večírky nebo jakékoli jiné formální oslavy. V tomto případě bývají nejvhodnější jednoduché koktejlky.

Klasická černá barva dodá modelu letitou nadčasovost a umožní snadnou kombinaci s jinými doplňky. Trendy jsou zejména výraznější barvy, jako je červená nebo růžová.

Velmi šarmantně působí kombinace černé barvy se stříbrnou, a jelikož jsou letošní sezónu všechny kamínky a blíštivé detaily více než žádoucí, jedny takové šaty se zajisté v šatníku neztratí.

Hitem zůstávají i pro tento rok volánky a všelijaké variace skládání látky. I z toho se dají vykouzlit decentní a především moderní šaty, které se perfektně hodí na každou formální událost.

Quo vadis? Krasavice?

Divoká párty si žádá divoký a odvážný model v duchu nejžádanějších módních trendů. Je sice pravdou, že v létě pofrčí „zvonáče“, ale úzké „trubky“ si poslední dvě sezóny vybudovaly nesmazatelné místo na módním poli. Proto jejich volba není rozhodně šlápnutím vedle. Vypadají úchvatně v kombinaci s vysokými podpatky – nejlépe od Christiana Louboutina.

Nebojte se barev a tmavé džíny doplňte o výrazný barevný top. Aktuální je především růžová a červená. Pak už Vám postačí jen zcela jednoduché doplňky, jako je decentní kabelka a jednoduchý řetízek.

Zdroj: www.pinko.it , www.shopstyle.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu