Pohodlné cestování s kufry Samsonite

Pohodlné cestování s kufry Samsonite

26. ledna 2010, Kufry Samsonite, cestovní tašky Samsonite, Samsonite, zavazadla Samsonite

Sponzorované odkazy

Firma Samsonite patří mezi světově uznávanou značku, která se zabývá výrobou kvalitních cestovních tašek, kufrů a brašen na notebooky. Pokud se podíváme zpátky do minulosti, zjistíme že kvalitní výrobky Samsonite se vyráběly už od prvního kufru.

V roce 1910 začal Jesse Schwayder se svou rodinou v americkém Denveru ve státě Colorado s výrobou kufrů. Chtěl aby jeho kufry odolávaly všem vlivům, aby byly silné jako biblický Samson. Zanedlouho se staly jejich výrobky velmi známými a začala je používat i americká armáda. Samsonite Kufry musely obstát i v nejdrsnějších podmínkách a aby dokázaly svojí kvalitu, postavily se tři bratři s otcem na kufr, který v této zkoušce obstál.

V šedesátých letech, v době ohromného nárůstu civilní letecké dopravy, se Samsonite stal špičkou mezi světovými výrobci zavazadel. Být vždy na špici se stalo ve firmě Samsonite standardem a díky tomu získala významný podíl na světovém trhu, dodnes je to zhruba 60%.

Novinky Samsonite

Excentrický designér Alexander McQueen se spolupodílel na tvorbě vysoce luxusní řady Samsonite Black Label. Návrhář je proslavený svým převratným přístupem a neúnavným posouváním hranic a ani tentokrát nezklamal. Dráždivý design připomíná kostry savců a pancíře plazů, jejich povrch přímo svádí k dotýkání a pokud chcete vynikat, jsou tyto kufry ta správná volba. Nejenže mají tyto zavazadla unikátní vzhled, ale vydrží neuvěřitelně dlouho. Jsou téměř nezničitelná.

Cosmolite

Stylová cestovní kolekce, která kombinuje renomovanou pevnost výrobku spolu s ohromnou lehkostí. Termoplast má extrémně nízkou váhu a nabízí velkou odolnost proti nárazům. Inovativní vrstva Curve zajišťuje největší pevnost, lehkost a odolnost proti poškrábání.

Termo Comfort

Opět je zde další kolekce odlehčených kufrů, které jsou tvrdé, elegantní a lehké. Zde je ale kladen velký důraz na moderní design a zpracování. Zdokonalená technika umožňuje bezpečně oddělit drobnosti od prostoru pro oblečení. Zajímavostí u tohoto kufru je obal na obuv a špinavé prádlo. Věřte mi, tento elegantní moderní design si jistě oblíbíte.

X´Blade

Tato kolekce je svým řešením absolutním „all inclusive“ pro cestovatele. Kufry jsou lehké, ale zároveň odolné, pyšní štíhlým vzhledem a množstvím vnitřních kapsiček. Velkou předností je rozšířený vnitřní prostor společně se speciálním TSA zámkem, který zajišťuje bezstarostné cestování.

Quadrion

Tato kolekce je vyrobena z maximálně odolného nylonu, který poskytuje pružnost, lehkost a odolnost proti poškrábání. Kombinace, která je pro filmu Samsonite standardem. Co bude pro vás při výběru důležité je velké množství užitečných detailů, které vám jistě ulehčí balení a cestování.

Funkčnost a praktičnost, to jsou znaky kolekce Solana. Poskytuje důmyslné řešení, pro lepší organizace obsahu a jeho přepravu.

Malá rada na závěr, která vám usnadní sbalit si do správného kufru.

Rozdělení cestovních kufrů podle velikosti:

  • Kufr kabinový do letadla – jeho výška je od 43cm do 52cm
  • Kufr na víkend – jeho výška je od 53cm do 62cm
  • Kufr na týden – jeho výška je od 63cm do 72cm
  • Kufr na 10 dní nebo rodinný – jeho výška je od 73 cm a více

Zdroj: www.samsonite-kufry.cz, www.designboom.com, www.doodaad.com, www.samsonite.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu