Pohodlné cestování s kufry Samsonite

Pohodlné cestování s kufry Samsonite

26. leden 2010, Kufry Samsonite, cestovní tašky Samsonite, Samsonite, zavazadla Samsonite

Sponzorované odkazy

Firma Samsonite patří mezi světově uznávanou značku, která se zabývá výrobou kvalitních cestovních tašek, kufrů a brašen na notebooky. Pokud se podíváme zpátky do minulosti, zjistíme že kvalitní výrobky Samsonite se vyráběly už od prvního kufru.

V roce 1910 začal Jesse Schwayder se svou rodinou v americkém Denveru ve státě Colorado s výrobou kufrů. Chtěl aby jeho kufry odolávaly všem vlivům, aby byly silné jako biblický Samson. Zanedlouho se staly jejich výrobky velmi známými a začala je používat i americká armáda. Samsonite Kufry musely obstát i v nejdrsnějších podmínkách a aby dokázaly svojí kvalitu, postavily se tři bratři s otcem na kufr, který v této zkoušce obstál.

V šedesátých letech, v době ohromného nárůstu civilní letecké dopravy, se Samsonite stal špičkou mezi světovými výrobci zavazadel. Být vždy na špici se stalo ve firmě Samsonite standardem a díky tomu získala významný podíl na světovém trhu, dodnes je to zhruba 60%.

Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

Novinky Samsonite

Excentrický designér Alexander McQueen se spolupodílel na tvorbě vysoce luxusní řady Samsonite Black Label. Návrhář je proslavený svým převratným přístupem a neúnavným posouváním hranic a ani tentokrát nezklamal. Dráždivý design připomíná kostry savců a pancíře plazů, jejich povrch přímo svádí k dotýkání a pokud chcete vynikat, jsou tyto kufry ta správná volba. Nejenže mají tyto zavazadla unikátní vzhled, ale vydrží neuvěřitelně dlouho. Jsou téměř nezničitelná.

Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

Cosmolite

Stylová cestovní kolekce, která kombinuje renomovanou pevnost výrobku spolu s ohromnou lehkostí. Termoplast má extrémně nízkou váhu a nabízí velkou odolnost proti nárazům. Inovativní vrstva Curve zajišťuje největší pevnost, lehkost a odolnost proti poškrábání.

Termo Comfort

Opět je zde další kolekce odlehčených kufrů, které jsou tvrdé, elegantní a lehké. Zde je ale kladen velký důraz na moderní design a zpracování. Zdokonalená technika umožňuje bezpečně oddělit drobnosti od prostoru pro oblečení. Zajímavostí u tohoto kufru je obal na obuv a špinavé prádlo. Věřte mi, tento elegantní moderní design si jistě oblíbíte.

Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

X´Blade

Tato kolekce je svým řešením absolutním „all inclusive“ pro cestovatele. Kufry jsou lehké, ale zároveň odolné, pyšní štíhlým vzhledem a množstvím vnitřních kapsiček. Velkou předností je rozšířený vnitřní prostor společně se speciálním TSA zámkem, který zajišťuje bezstarostné cestování.

Quadrion

Tato kolekce je vyrobena z maximálně odolného nylonu, který poskytuje pružnost, lehkost a odolnost proti poškrábání. Kombinace, která je pro filmu Samsonite standardem. Co bude pro vás při výběru důležité je velké množství užitečných detailů, které vám jistě ulehčí balení a cestování.

Funkčnost a praktičnost, to jsou znaky kolekce Solana. Poskytuje důmyslné řešení, pro lepší organizace obsahu a jeho přepravu.

Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Pohodlné cestování s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

Malá rada na závěr, která vám usnadní sbalit si do správného kufru.

Rozdělení cestovních kufrů podle velikosti:

  • Kufr kabinový do letadla – jeho výška je od 43cm do 52cm
  • Kufr na víkend – jeho výška je od 53cm do 62cm
  • Kufr na týden – jeho výška je od 63cm do 72cm
  • Kufr na 10 dní nebo rodinný – jeho výška je od 73 cm a více

Zdroj: www.samsonite-kufry.cz, www.designboom.com, www.doodaad.com, www.samsonite.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu