Objev: Pánské push-up slipy

Objev: Pánské push-up slipy

2. února 2010, pánské spodní prádlo push up, push-up slipy, trenýrky, boxerky, tanga, Roland Lodoli, kolekce pánských plavek push-up

Sponzorované odkazy

Pokud někdo mluví o modelech push-up, většinou se jedná o podprsenky pro dámy. Push-up podprsenky ženám krásně vytvarují dekolt, nadzvednou a opticky tak zvětší prsa.
V současné době si mohou push-up modely spodního prádla pořídit ale i muži. Možná už si správně myslíte, že by se mohlo jednat o modely push-up slipů, boxerek nebo i tang. A pokud jste tak tipovali, máte pravdu. V dnešním článku si opravdu představíme několik modelů pánských push-up boxerek a tang a podíváme se, kdo v poslední době kolekci modelů pánských push-up slipů světu představil a co se chystá dále.


Nápad vytvořit push-up modely spodního prádla se v naší společnosti zrodil až nedávno, i když bychom teoreticky mohli očekávat zrození tohoto nápadu již dříve. Když si ženy mohou zvětšovat své poprsí, proč by si tak pak i muži nemohli zvětšit rozkrok.
Efekt push-up slipů funguje naprosto stejně jako u push-up podprsenek. Ve slipech či ostatních druzích spodního prádla je našitá kapsička, do které si pánové mohou podle své libosti vložit výplň, v podobě jakýchsi speciálních polštářků stejně jako u podprsenek. Přitom jejich nošení zůstává naprosto nenápadně a velice taktní.


V nedávné době přišel na trh s tímto „zázračným“ spodním prádlem push-up pro pány i chorvatský módní návrhář Roland Lodoli, který ale neskončil pouze u výroby tohoto kouzelného pánského spodního prádla, ale na léto vytváří i kolekci pánských plavek push-up. A tak se muži mohou již vesele procházet po pláži nebo okolo bazénu, aniž by se vedle svých konkurentů cítili méněcennými a aniž by se styděli projít před leckterou ženou.
I když takové push-up slipy, tanga nebo trenýrky nepatří cenově zrovna do kategorie „levnější“, i tak se pánům jejich koupě vyplatí.


Pánové, jak vidíte, tak mají na výběr mezi různými barvami i střihy. Nejenže jim opticky push-up slipy zvětší rozkrok, určitě se díky nim budou ale cítit i sebejistěji.
Push-up slipy mohou být na nošení díky jejich výplni navíc i velice příjemné.

„Zdroj“: www.aktualne.centrum.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu