Pánské letní parfémy 2008 / Davidoff,  Jil Sander, Calvin Klein

Pánské letní parfémy 2008 / Davidoff, Jil Sander, Calvin Klein

15. srpna 2008, pánské parfémy, Davidoff Cool Water, Jil Sander Pure for Men, CK One Summer

Sponzorované odkazy

Nedávno jsme na našem webu inspirovaly ženy ke koupi krásného letního parfému. Nesmíme však také zapomenout ani na muže, a proto vám dnes představíme další tři vůně stvořené pro léto, tentokrát pánské. Pro pánské parfémy pak platí stejná pravidla jako pro ty dámské. My ženy se světě pánských vůní orientujeme skvěle, pokud však výběr necháme na svých mužích, měli by si vůně volit podle svého typu, momentálního rozpoložení a také ročního období. Pro letní měsíce by si tak měli vybírat z citrusových nebo lehčích kořeněných a dřevitých vůní a spíše než parfém, který obsahuje více než 22 % procent vonné parfémované kompozice, by měli používat toaletní vody s rozsahem 8 – 15 % vonné parfémované kompozice. Pro lepší orientaci a hlavně inspiraci tak dnes pánům představíme tři opravdu skvostné vůně na léto 2008.

Jil Sander Pure for Men (Koupit za 1 240 Kč)
Parfém Pure for Men od německé minimalitstické návrhářky Jil Sander je velmi osobní a nadčasová vůně vyvolávající pocit čistoty. Jil Sander Pure for Men je novou verzí původní vůně která vyšla v roce 1981, obsahuje pižmo a vanilku. Flakón je inspirovaný kapesní lahvičkou, vytvořil ho návrhář Fabien Baron. Je to svěží, lehká vůně s jemně dřevitým základem.

CK One Summer (Koupit za 1 120 Kč)
Nespoutanost. Jasnost. Svěžest. To jsou tři slova, která charakterizují pánskou vůni One Summer od krále unisexu Calvina Kleina. Tato vůně vyjadřuje šumivou esenci tropů a rozhodně zaujme slunečním polibkem a svěžestí léta. Sliny se sbíhají na vůni citrusů, osvěžující exotická vitalita činí vůni perfektní pro letní dny i noci. A nebyl byl by to správný Calvin Klein, kdyby vůně nebyla unisex, tedy jak pro něho, tak pro ni.

Davidoff Cool Water (Koupit za 990 Kč)
Je světě pánských letních vůní jednička, a to již řadu let. V roce 1992 byla oceněna jako nejlepší parfém roku asociací FIFI. Davidoff Cool Water je měňavá kompozice kontrastů, vůně, která se dostane člověku pod kůži. Evokuje uklidňující síly a záhadnost vody. Muž Cool Water je jedinec, jenž si věří, je si vědom své mužnosti a svého těla. V současné době tuto nestárnoucí vůni propaguje svou tváří hvězda seriálu Ztraceni Joss Holloway – představitel Sawyera.

Další kvalitní parfémy můžete koupit na www.parfemy.cz.

zdroje: www.parfemy.cz

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu